آنتونی دی ایوریو، یکی از بنیانگذاران اتریوم،کریپتو را ترک خواهد کرد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آنتونی دی ایوریو، یکی از هشت بنیانگذار اتریوم، اعلام کرده صنعت کریپتو را ترک خواهد کرد براساس گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، آنتونی دی ایوریو (Anthony Di Iorio)، یکی از هشت بنیانگذار اتریوم، قصد دارد شرکت توسعه نرم افزار خود، دیسنترال (Decentral) را بفروشد و از صنعت کریپتو فاصله بگیرد. وی در این خصوص گفت: […]

آنتونی دی ایوریو، یکی از هشت بنیانگذار اتریوم، اعلام کرده صنعت کریپتو را ترک خواهد کرد

آنتونی دی ایوریو، یکی از هشت بنیانگذار اتریوم، اعلام کرده صنعت کریپتو را ترک خواهد کرد

براساس گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، آنتونی دی ایوریو (Anthony Di Iorio)، یکی از هشت بنیانگذار اتریوم، قصد دارد شرکت توسعه نرم افزار خود، دیسنترال (Decentral) را بفروشد و از صنعت کریپتو فاصله بگیرد. وی در این خصوص گفت:

من می خواهم دیگر یک چهره فعال در کریپتو نباشم و شخصی باشم که با مشکلات بزرگ دست و پنجه نرم می کند.

ریسک صنعت کریپتو

ایوریو که در سال 2014 به خلق اتریوم کمک کرد، اظهار داشت که خروج وی تا حدودی مربوط به ریسک بالای صنعت کریپتو است و وی در این عرصه احساس امنیت نمی کند. او افزود:

من لزوماً در این فضا احساس امنیت نمی كنم. اگر من روی مشکلات بزرگتری تمرکز می کردم، احساس امنیت بیشتری داشتم.

بنیانگذاران اتریوم

از شرکت دیسنترال، که توسط آنتونی دی ایوریو در سال 2014 تأسیس شد، به عنوان “قطب نوآوری در فناوری های غیرمتمرکز” یاد می شود. از این نظر، می توان گفت دیسنترال تقریباً شبیه یک نسخه کانادایی کوچکتر از شرکت ConsenSys است. این شرکت توسعه دهنده نرم افزار نیز توسط یکی دیگر از بنیانگذاران اتریوم، جوزف لوبین (Joseph Lubin) تاسیس شد. بزرگترین محصول دیسنترال نیز کیف پول جکس لیبرتی (Jaxx Liberty) است.

معروف ترین بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، یک برنامه نویس بود. بنیانگذاران دیگر اتریوم گاوین وود (Gavin Wood) و چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) که بعدا رمزارزهای پولکادات و کاردانو را توسعه دادند، در مباحث فنی نقش داشتند. اما در مقابل، آنتونی دی ایوریو مسائل مالی را به عهده داشت.

نمودار اتریوم

نمودار اتریوم

قطعا سرمایه گذاری آنتونی دی ایوریو در اتریوم بسیار سودمند بوده است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار بالغ بر 223 میلیارد دلار در حال حاضر در بازه 1859 دلار معامله می شود. با اینکه مشخص نیست که وی چه میزان اتریوم در اختیار دارد، اما در سال 2018 زمانی که ارزش اتریوم بسیار کمتر از زمان حال بود، فوربز (Forbes) از او به عنوان یکی از میلیاردهای آن سال یاد کرد.

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx