انتقال دارایی نهنگ های اتریومی به صرافی ها

نهنگ اتریوم
  • زمان مطالعه: 5دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 495 نفر

بسیاری از مردم در حال حاضر از خطرات تجارت یا نگهداری ارزهای دیجیتال آگاه هستند. حتی کسانی که بیش از حد نگران بازار ارزهای دیجیتال نیستند، اطلاعاتی در مورد ریسک های آن دارند. نوسانات برخی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم به همین دلیل است که بسیاری از افراد و شرکت ها به دنبال راه هایی برای حفظ ارزش دارایی های خود هستند.

نهنگ های اتریوم نیز از این واقعیت مستثنی نیستند. نهنگ های ETH با مشاهده کاهش دارایی در آدرس های خارج از صرافی ها تصمیم گرفتند دارایی های خود را به آدرس های صرافی منتقل کنند. گزارشی نشان می‌دهد که در سه ماه گذشته، دارایی‌های اتریوم در آدرس‌های غیر مبادله‌ای (خارج از صرافی) ۱۱ درصد کاهش داشته است. در همین حال، ۷۸ درصد در ذخایر آدرس های مبادله ای (داخل صرافی) نهنگ ها وجود داشت.

اتریوم

ادغام اتریوم و قیمت آن

یکی از مهم ترین رویدادهایی که تاکنون در صنعت کریپتو انجام شده است، ارتقای اتریوم ۲.۰ است. علاوه بر این، از زمان ایجاد بلاک چین، رویداد مهم‌تر از ادغام آینده وجود نداشته است. از طریق این رویداد، سیستم استخراج اثبات کار اتریوم پس از ارتقا به سیستم اثبات سهام منتقل خواهد شد. پایان ادغام نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز فاز ۲ از ۳ مرحله مهاجرت به سیستم PoS است. اتریوم مهاجرت به اجماع اثبات سهام را در دسامبر ۲۰۲۰ آغاز کرد. این فرآیند از طریق معرفی زنجیره ای به نام Beacon آغاز شد. این به عنوان فاز ۱ انتقال در نظر گرفته شد.

فاز ۲ مهاجرت، ادغام اتریوم، قرار بود در سال ۲۰۲۱ تکمیل شود. به نحوی، این طرح به دلیل تأخیرهای خاص در این فرآیند ناقص شد. این نتیجه منجر به تغییر در برنامه شد و آن را به سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ رساند. به گفته جامعه، آخرین مرحله، مهم ترین مرحله از هر سه مرحله خواهد بود. به این دلیل که برخی از ویژگی های حیاتی را فعال می کند، از جمله کاهش مصرف انرژی بلاک چین.

ادامه پیشرفت

طبق گزارش های انجمن، با توجه به تاریخ برنامه ریزی شده برای رویداد، روند ادغام در حال حاضر از ۹۵٪ گذشته است. این امر پس از تکمیل موفقیت آمیز شبکه تست گورلی انجام خواهد شد. به نوعی، اخبار مربوط به ادغام، از ژوئیه امسال، تأثیر مثبتی بر قیمت توکن بومی بلاک چین، اتر داشت. این تاثیر قیمت آن را به بالاترین حد در ۶ ماه گذشته یعنی تقریباً ۲۰۰۰ دلار رساند. متأسفانه، اگرچه این یک حرکت صعودی عالی قیمت بود، اما حرکتی ناموفق برای رسیدن به نقطه مقاومت بحرانی در آن زمان بود. داده ها از آن زمان تا به امروز نشان دهنده سقوط قیمت چندین آلتکوین از جمله اتریوم است. علاوه بر این، احساسات در بازار نیز پایین است.

اتریوم

با نزدیک‌تر شدن ادغام، این امر آشکارتر می‌شود. علاوه بر این، کاهش سریع ذخایر نهنگ های اتریوم وجود داشته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx