قرار داد های اپشن اتر از بیت کوین پیشی گرفت

اپشن اتر
  • زمان مطالعه: 5دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 452 نفر

اپشن های اتر در مقایسه با گزینه‌های بیت‌کوین برای مدت زمان بسیار کوتاه‌تری معامله می‌شوند، اما اولی کار قابل توجهی را انجام داده است. بیت کوین به عنوان دارایی گزینه های رمزنگاری پیشرو در فضا تسلط داشت و میلیاردها دلار به آن سرازیر شد. با این حال، در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ زمانی که یک به روز رسانی مهم در مورد ادغام اتریوم باعث افزایش علاقه به گزینه های اتر شد، جریان شروع به تغییر کرد.

اپشن های اتر از بیت کوین پیشی گرفتند

آپشن های اتر در ژانویه ۲۰۲۰ در بازار عرضه شد و از آن زمان تاکنون از رشد ثابتی برخوردار بوده است. با این حال، مهم نیست که چقدر گزینه های اتر رشد کرده بودند، گزینه های بیت کوین با علاقه آشکار به کریپتو که به ارز دیجیتال پیشگام سرازیر شد، بالاتر باقی ماندند. سپس در ژوئیه ۲۰۲۲، توسعه دهندگان اتریوم در مورد ارتقاء شبکه به مکانیزم اثبات سهام اطلاعیه ای دادند و این امر بازی را به کلی تغییر می داد.

در ماه ژوئیه، علاقه به گزینه های اتر افزایش یافت و منجر به افزایش شهاب سنگ شد. به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۸.۱ میلیارد دلار رسیده بود. که بیش از ۵۰ درصد بالاتر از بیت کوین در آن زمان بود، با سود آزاد ۵.۴ میلیارد دلار. از آنجا تا به امروز، گزینه های اتر در یک روند صعودی چشمگیر باقی می مانند و در هر نوبت به پیشی گرفتن از بیت کوین ادامه می دهند.

 

استخراج کنندگان عمومی بیت کوین بیشتری نسبت به تولیدشان می فروشند
این افزایش باعث می‌شود که گزینه‌های اتر در مقایسه با بیت‌کوین، که ۷۰ درصد به عقب‌نشینی خود ادامه می‌دهد، ۱۰۰ درصد بازیابی کنند. این اولین بار است که علاقه آزاد به اتریوم از بیت کوین بیشتر شده است و همه اینها به لطف ادغام اتریوم مورد انتظار است.

آیا تلنگر نزدیک است؟

“Flippening” کلمه ای است که به معنای پیشی گرفتن اتر از بیت کوین در ارزش است. عمدتاً این مکتب فکری به دنبال این واقعیت پدیدار شده است. که عملکرد قیمت ETH بر اساس سال به سال از BTC پیشی گرفته است. از این رو، برخی از سرمایه گذاران انتظار دارند که دارایی دیجیتالی بیت کوین را در نقطه ای با ارزش تر کند.

هیچ جدول زمانی مشخصی برای اینکه چه زمانی انتظار می‌رود این ورق زدن اتفاق بیفتد وجود ندارد. با این حال، هر بار که اتر در هر معیاری از بیت کوین پیشی می گیرد، بحث های تلنگری آغاز می شود. در مورد گزینه های ETH که بزرگتر از BTC رشد می کنند، همین اتفاق افتاده است.

در حال حاضر، قیمت BTC هنوز بیش از ۱۰ برابر ETH است. بنابراین اگر قرار است تغییری رخ دهد، ETH باید ۱۰۰۰٪ رشد کند در حالی که قیمت BTC ثابت باقی می ماند. با توجه به اینکه بازار در واقع با قیمت BTC حرکت می کند، بعید است که این اتفاق بیفتد.

با این حال، با نزدیک شدن به ادغام و آنچه به عنوان “نصف سه گانه” از آن یاد می شود قریب الوقوع است، ETH احتمالا شکاف بین آن و بیت کوین را بیشتر خواهد کرد. این رویداد شاهد عرضه کمتر ETH در بازار خواهد بود و به آن یک مدل واقعی کاهش تورم می دهد تا بتواند با عرضه محدود بیت کوین رقابت کند.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx