فیش حقوقی مدیر عامل FTX به راه اندازی مجدد صرافی اشاره می‌کند

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

مدیر عامل جدید صرافی FTX، جان ری سوم، که برای مدیریت فرآیند ورشکستگی این صرافی منصوب شده است، در ماه ژانویه اشاره کرد که این صرافی می‌تواند مجددا راه‌اندازی شود. اکنون آخرین فیش حقوقی وی نشان می‌دهد که این کار در حال انجام است. مدارک بایگانی‌ شده صورتحساب‌های حقوقی مدیر عامل صرافی FTX نشان می‌دهند […]

صرافی FTX

مدیر عامل جدید صرافی FTX، جان ری سوم، که برای مدیریت فرآیند ورشکستگی این صرافی منصوب شده است، در ماه ژانویه اشاره کرد که این صرافی می‌تواند مجددا راه‌اندازی شود. اکنون آخرین فیش حقوقی وی نشان می‌دهد که این کار در حال انجام است.

صرافی FTX
مدارک بایگانی‌ شده صورتحساب‌های حقوقی مدیر عامل صرافی FTX

مدارک بایگانی‌ شده صورتحساب‌های حقوقی مدیر عامل صرافی FTX نشان می‌دهند که وی 6 ساعت کاری خود را روی مواردی مربوط به “2.0” صرف کرده است که تصور می‌شود به معنای FTX 2.0 و راه‌اندازی مجدد صر‌افی است. تا به امروز، به غیر از اظهارات فرضی، هیچ مدرکی نشان نمی‌دهد که برنامه‌ای مشخص برای راه‌اندازی مجدد صرافی وجود دارد، اگرچه جان ری سوم این موضوع را به طور کامل رد نکرده است.

جان جی ری در ژانویه به سایت ژورنالیست گفت: «همه گزینه‌ها روی میز است. اگر مسیری رو به جلو {برای راه اندازی مجدد صرافی} وجود داشته باشد، ما نه تنها آن را کشف خواهیم کرد، بلکه آن را انجام خواهیم داد.»

در ماه آوریل، اندی دیتدریک، وکیل اصلی FTX، اشاره کرد که این صرافی ارزهای دیجیتال ممکن است به طور بالقوه فعالیت خود را از سر بگیرد، اقدامی که به سرمایه قابل توجهی هم نیاز دارد. طبق گزارش‌ها، شرکت VC Tribe Capital علاقه خود را برای هدایت یک دور تامین مالی برای راه اندازی مجدد صرافی FTX ابراز کرده است. با این حال، فعالان صنعت کریپتو به دلیل نقص‌های فنی مداوم، به‌ویژه تأخیر زیاد و اشکالات نرم‌افزاری، که FTX را از ابتدای پیدایش آن آزار می‌داد و در سقوط مالی آن در سال 2022 نقش داشت، در مورد عملی بودن چنین طرحی تردید دارند.

با توجه به تمام کارهایی که برای اصلاح موتور معاملاتی FTX و سایر اشکالات آن لازم است، می توان به سادگی یک صرافی جدید از ابتدا ایجاد کرد. با این حال اگر صرافی FTX دوباره راه اندازی شود، بعید است که توکن FTT آن نقش زیادی در ورژن جدید داشته باشد؛ زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آن را یک اوراق بهادار ثبت نشده می‌داند.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx