تحلیل اتریوم : بازگشت پر قدرت به ۱۷۰۰ دلار

تحلیل اتریوم
  • زمان مطالعه: دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 449 نفر

اتریوم شاهد کاهش قابل توجهی زیر سطح حمایت ۱۶۰۰ دلاری مشابه بیت کوین بود. حتی قبل از اینکه گاوها موضع بگیرند، اتریوم به زیر ۱۵۵۰ دلار سقوط کرد.

به نظر می رسد که گاوها از حمایت ۱۵۰۰ دلاری دفاع کردند. و کف قیمتی نزدیک به ۱۴۹۰ دلار تشکیل شد و قیمت شروع به افزایش عمده کرد. حرکت واضحی بالاتر از سطوح مقاومت ۱۵۵۰ دلاری و ۱۵۸۰ دلاری وجود داشت. اتر حتی سطح ۵۰% فیب اصلاحی افت کلید را از نوسان ۱۶۸۵ دلار به پایین ۱۴۹۰ دلار کاهش داد.

اکنون بالای ۱۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. قیمت حتی از سطح ۱۶۵۰ دلار نیز بالاتر رفت. همچنین در نزدیکی سطح ۷۶.۴ درصدی فیب اصلاحی کاهش کلیدی از ۱۶۸۵ دلار به پایین ۱۴۹۰ دلار تثبیت می شود.

مقاومت  در صعود نزدیک به سطح ۱۶۵۰ دلار است. علاوه بر این، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۶۵۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD شکل می گیرد.

اتریوم

نمودار اتریوم

مقاومت اصلی بعدی اکنون نزدیک به سطح ۱۶۷۵ دلار در حال شکل گیری است. هر گونه سود بیشتر ممکن است درها را برای حرکت به سمت مقاومت ۱۷۰۰ دلاری در کوتاه مدت باز کند. حرکت واضح به بالای مقاومت ۱۷۰۰ دلاری می تواند قیمت را به سطح ۱۸۰۰ دلار برساند.

کاهش تازه در اتریوم؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۶۵۰ دلاری بالاتر برود، می تواند یک اصلاح نزولی جدید را آغاز کند. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به منطقه ۱۶۱۰ دلاری است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به ۱۵۸۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. شکست نزولی به زیر سطح حمایت ۱۵۸۵ دلاری ممکن است شروع به کاهش شدید کند. در مورد ذکر شده، قیمت اتر ممکن است تا سطح ۱۵۴۰ دلار کاهش یابد.

 

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx