صندوق بیت کوین گری اسکیل 40 درصد زیر ارزش ذاتی معامله میشود

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ارزندگی بیشتر صندوق گری اسکیل با ریزش مجدد بازار کریپتو صندوق بیت کوین گری اسکیل با کاهش 41٪از ارزش دارایی پایه بسته شد. این معیار یک حق بیمه یا تخفیف به ارزش خالص دارایی (NAV) صندوق GBTC است. در 40-٪، سرمایه گذاران می توانند سهام صندوق را با این تخفیف از قیمت دارایی پایه خریداری […]

گری اسکیل

ارزندگی بیشتر صندوق گری اسکیل با ریزش مجدد بازار کریپتو

صندوق بیت کوین گری اسکیل با کاهش 41٪از ارزش دارایی پایه بسته شد. این معیار یک حق بیمه یا تخفیف به ارزش خالص دارایی (NAV) صندوق GBTC است.

در 40-٪، سرمایه گذاران می توانند سهام صندوق را با این تخفیف از قیمت دارایی پایه خریداری کنند. با این حال، در حال حاضر، خرس‌ها بازارها را به هم ریخته‌اند و کل بازار رمز ارز ها در حال دامپ شدن است.
رقم دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) در گری اسکیل نیز همراه با بازارهای گسترده‌تر کاهش یافته است. بر اساس گزارش کوین گلس، مجموع دارایی های بیت کوین تراست به کمتر از 10 میلیارد دلار کاهش یافته است.

علاوه بر این، دارایی هر سهم برابر با 14.83 دلار است، در حالی که قیمت بازار هر سهم 8.79 دلار است، بنابراین 40 درصد تخفیف دارد.

دومین صندوق بزرگ صندوق اتریوم گری اسکیل، وضعیت بهتری ندارد. حدود 3.4 میلیارد دلار در AUM وجود دارد و دارایی هر سهم 11.44 دلار است. علاوه بر این، قیمت هر سهم در بازار 7.71 دلار است که معادل با تخفیف -32.6٪ برای آن صندوق است.

این احتمال وجود دارد که رگولاتورها در حال حاضر به سختی به ارزهای دیجیتال برخورد کنند. این می‌تواند هر روزنه‌ای از امید را برای تصویب تبدیل صندوق GBTC به ETF توسط SEC از بین ببرد.

سرمایه‌گذاران، چه خرده‌فروشی و چه نهادی، اکنون بسیار پریشان هستند و یک رویداد نهایی تسلیم شدن در حال انجام است.

بیت کوین به سیکل جدید سقوط کرد

قیمت بیت‌کوین در این چرخه بازار نزولی به پایین‌ترین حد خود رسیده است و همچنین تخفیف گری اسکیل را افزایش داده است. بیت کوین چند ساعت پیش صبح پنجشنبه به 15700 دلار کاهش یافت. این کمترین دارایی از نوامبر 2020 است.

بیت کوین اکنون در هفته گذشته 18.5 درصدکاهش یافته است و نسبت به بالاترین رکورد خود در سال گذشته 76.3 درصد افت یافته است. به گفته CoinGecko، در زمان انتشار، دارایی با قیمت 16441 دلار معامله می شد.

به نظر می رسد که پاکسازی بزرگ کریپتو در چند ساعت گذشته به پایان رسیده است. با این حال، درد حداکثری ممکن است هنوز تمام نشده باشد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx