ضرر های هنگفت میکرواستراتژی بخاطر ریزش بیت کوین

میکرواستراتژی
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 413 نفر

مایکل سیلر در تاریخ ۸ آگوست از سمت مدیرعاملی میکرواستراتژی کناره‌گیری می‌کند، اما این شرکت می‌گوید که چشم‌انداز بیت‌کوین علی‌رغم زیان‌های هنگفت مربوط به دارایی‌های دیجیتال در سه ماهه دوم تغییر نخواهد کرد

این شرکت نرم‌افزاری هزینه‌های کاهش ارزش بیت‌کوین را به میزان ۹۱۸ میلیون دلار برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲، پس از زیان ۴۲۵ میلیون دلاری در سه ماهه اول فاش کرد. درآمد این شرکت در مقایسه با سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ ۲.۶ درصد کاهش یافته است.

میکرواستراتژی

مدیر عامل جدید  Phong Le گفت که برنامه های این شرکت برای نگهداری طولانی مدت بیت کوین تغییر نخواهد کرد.

سیلور به ریاست کمیته سرمایه گذاری شرکت ادامه خواهد داد، او در تماس درآمد روز سه شنبه گفت، در حالی که تلاش های خود را برای حمایت از بیت کوین افزایش می دهد. سیلور به تحلیلگران گفت که تغییر نقش ها یک پیروزی برای همه افراد درگیر بود.

اندرو کانگ، مدیر امور مالی بیت کوین، در تلاش برای جلوگیری از سوالاتی در مورد کاهش قیمت بیت کوین، گفت که این شرکت وثیقه کافی برای تعهد در صورت بروز هر گونه نوسان بیشتر در بازارهای کریپتو دارد.

تصمیم در مورد جانشینی فونگ لی هفت سال در جریان بود – از زمانی که لی به شرکت ملحق شد و از نزدیک با سیلر در پروژه‌های مختلف کار کرد.

سایلر در سخنان آغازین خود به شنوندگان گفت که موج فعلی بررسی‌ها که ارزهای دیجیتال با آن مواجه است برای طبقه دارایی در میان مدت و بلندمدت خوب است. او گفت که نابودی سلسیوس، وویجر و ۳AC شیوه‌های تجاری خطرناک را از بازار حذف کرده است و مقدمات نظارتی را آغاز کرده است – که به گفته او باید در درازمدت برای بیت‌کوین خوب باشد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx