جهش 100 درصدی فروش NFT در عرض 24 ساعت، آیا زمان بازگشت فرا رسیده است؟

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

فروش NFT به طور قابل توجهی در نیمه اول سال 2022 کاهش یافت. بیشتر این کاهش در واقع در حدود سه ماه اتفاق افتاد و باعث کاهش 95 درصدی نسبت به بالاترین رکوردهای ثبت شده در ابتدای سال شد. حتی در حال حاضر، فروش NFT در مقایسه با اعداد ثبت شده در سال گذشته پایین […]

فروش NFT

فروش NFT به طور قابل توجهی در نیمه اول سال 2022 کاهش یافت. بیشتر این کاهش در واقع در حدود سه ماه اتفاق افتاد و باعث کاهش 95 درصدی نسبت به بالاترین رکوردهای ثبت شده در ابتدای سال شد. حتی در حال حاضر، فروش NFT در مقایسه با اعداد ثبت شده در سال گذشته پایین است. با این حال، در 24 ساعت گذشته فروش جدید NFT افزایش یافته است که نشان می دهد برخی کاتالیزورهای احتمالی یک بار دیگر ظاهر می شوند.

با وجود کاهش کلی فروش NFT، فروش NFT جدید در روز گذشته افزایش یافته است. تعداد فروش های جدید NFT تقریباً 100٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافت. روز گذشته در مجموع حدود 60000 فروش NFT جدید دیده شده بود. اما روز بعد، این تعداد به 101.5 هزار فروش رسید.

این مصادف است با کاهش تعداد مجموعه های جدید NFT که در همان بازه زمانی راه اندازی شده اند. از 685 مجموعه جدید به 628 مجموعه جدید در همان بازه زمانی کاهش یافت، و با این حال، فروش جدید به شدت افزایش یافته بود.

تعداد کیف پول‌های جدیدی که از NFT استفاده می‌کردند نیز در همین بازه زمانی کاهش یافت. از تقریباً 12000 نسبت به روز قبل به 10.6 هزار در روز پنجشنبه کاهش یافت. با افزایش فروش جدید NFT، حجم آن نیز به صورت روزانه افزایش یافت.

فروش NFT رشد می کند

منبع: IntoTheBlock
منبع: IntoTheBlock

فروش جدید تقریباً 100٪ در 24 ساعت افزایش یافت
در حالی که حجم NFT برای چهارشنبه 42.51 میلیون دلار بود، پنجشنبه این بار حدود 15 درصد رشد داشت. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که حجم روزانه برای 25 آگوست 50.53 میلیون دلار بوده است.

پشت این موج ها چیست؟

در چند ماه گذشته احساسات نزولی در بین سرمایه گذاران NFT وجود داشته است. این باعث شده است که قیمت کف برجسته ترین مجموعه های NFT حدود 90٪ از بالاترین قیمت آنها کاهش یابد. از این رو، مجموعه های کوچکتر حتی بدتر از این آسیب دیدند.

با این حال، با راه اندازی برخی از پروژه های بالقوه جدید، حجم NFT شروع به بهبود کرده است. نمونه آن ضرابخانه Mirs of Space بود که در روز پنجشنبه برگزار شد. این مجموعه که از 6969 اثر هنری تشکیل شده بود در مدت 10 دقیقه فروخته شد. یکی دیگر از ضرابخانه های برجسته ضرابخانه Ezu NFT بود که یک پروژه خواهر از Psychedelics Anonymous است. اگرچه این ضرابخانه به فروش نرسیده بود، اما قبل از اینکه تیم تصمیم به قطع عرضه 24 ساعت بعد بگیرد، بیش از 5200 ضرابخانه ضرب شده بود.

علاقه همیشه در حال افزایش است زیرا بازار مشتاقانه منتظر ضرابخانه های دیگر مانند ضرابخانه Vibin’ Ape Society است. این روند جدید ممکن است چیزی باشد که بازار برای بازیابی جایگاه خود به آن نیاز دارد. با این حال، مانند همیشه، فروش NFT نیز از بازار کلی کریپتو پیروی می کند، بنابراین بسته به اینکه بازار کریپتو چگونه پیش می رود، این می تواند یک بهبود یا ادامه نزول باشد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx