تبعیض برای شرکت های کریپتو در آمریکا!

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

سناتور پت تومی می‌گوید اطلاعاتی دارد مبنی بر اینکه FDIC، بدون مبنای قانونی، بانک‌ها را از معامله با شرکت‌هایی که پیوندهای کریپتو دارند، منصرف می‌کند. پت تومی، سناتور پنسیلوانیا، عضو رده‌ بالا کمیته بانکداری سنای ایالات متحده، نامه‌ای را به مدیر و سرپرست شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) مارتین گرونبرگ ارسال کرده و او را […]

کریپتو

سناتور پت تومی می‌گوید اطلاعاتی دارد مبنی بر اینکه FDIC، بدون مبنای قانونی، بانک‌ها را از معامله با شرکت‌هایی که پیوندهای کریپتو دارند، منصرف می‌کند.

پت تومی، سناتور پنسیلوانیا، عضو رده‌ بالا کمیته بانکداری سنای ایالات متحده، نامه‌ای را به مدیر و سرپرست شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) مارتین گرونبرگ ارسال کرده و او را از اتهامات یک افشاگر در مورد فعالیت‌های FDIC مطلع کرده است. این سناتور مشکوک است که FDIC «ممکن است اقدامی نادرست انجام دهد تا بانک‌ها را از تجارت با شرکت‌های قانونی مرتبط با رمزارز ها بازدارد».

تبعیض پنهانی برای کریپتو

تومی نوشت که ادعاهای افشاگر مبنی بر این است که: «کارکنان مقر FDIC در واشنگتن دی سی از دفاتر منطقه ای FDIC می خواهند تا نامه هایی به چندین بانک ارسال کنند و درخواست کنند که از گسترش روابط با شرکت های مرتبط با کریپتو خودداری کنند. بدون اینکه ارسال چنین نامه هایی مبنای قانونی داشته باشد.» علاوه بر این، تومی نوشت که گزارش‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه کارکنان دفتر مرکزی FDIC اقدام بسیار غیرمعمولی را برای تماس با کارکنان در یک دفتر منطقه‌ای انجام دادند. و از آنها خواسته اند مقدار وام به یک شرکت مرتبط با کریپتو را کاهش دهند. وی افزود:

طبق گزارش‌ها، کارکنان دفتر منطقه‌ای FDIC دخالت دفتر مرکزی در این موضوع را به عنوان تلاشی برای تغییر نحوه طبقه‌بندی وام‌های شرکت‌های مرتبط با کریپتو و بازدارندگی بانک‌ها از اعطای چنین وام‌هایی در آینده تفسیر کردند.

به ادعای تومی، نامه های یاد شده از FDIC در تاریخ 6 ژوئن یا حوالی آن ارسال شده است. تومی از گرونبرگ خواسته است تا فعالیت های ادعایی را تا پایان ماه تایید یا رد کند. علاوه بر این که آیا بخش حقوقی FDIC نظری در مورد فعالیت های ادعایی ارائه کرده است یا خیر.

تومی یک مدافع کریپتو است. او منتقد سرسخت سیاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار بوده است. وی همچنین نویسنده قانون Stablecoin TRUST در سال 2022 است. او همچنین نسبت به انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا ابراز نگرانی کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx