شیبا آماده رشد انفجاری

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

رشد انفجاری شیبا شیبا اینو در 14 آگوست الگوی غالب “فنجان و دسته” خود را تکمیل کرد و باعث شد سرمایه گذاران انتظار سود های بیشتر از این ارز دیجیتال در روزهای آینده داشته باشند. شیبا می تواند 50 درصد افزایش یابد یک الگو فنجان و دسته زمانی ظاهر می شود که قیمت در مرحله […]

شیبا اینو

رشد انفجاری شیبا

شیبا اینو در 14 آگوست الگوی غالب “فنجان و دسته” خود را تکمیل کرد و باعث شد سرمایه گذاران انتظار سود های بیشتر از این ارز دیجیتال در روزهای آینده داشته باشند.

شیبا می تواند 50 درصد افزایش یابد

یک الگو فنجان و دسته زمانی ظاهر می شود که قیمت در مرحله اول در یک مسیر U شکل بالا می رود و در مرحله دوم یک حرکت سریع به طرفین یا پایین می آید. قابل توجه است که قیمت زیر یک منطقه مقاومتی مشترک افزایش می یاید.

به طور معمول، الگوهای فنجان و دسته پس از شکستن سطح مقاومت مشترک بالای سطح U شکل  شروع می شوند. همانطور که در زیر نشان داده شده است، این رمزارز در 14 آگوست پس از 27 درصد افزایش به 0.000016 دلار، همین کار را انجام داده است.

طبق قاعده تحلیل تکنیکال، هدف شکست فنجان و دسته با اندازه گیری فاصله بین پایین ترین نقطه الگو و خط مقاومت و افزودن آن به نقطه شکست تعیین می شود. در نتیجه، شیبا  می تواند به سمت $0.00002253 حرکت کند. به عبارت دیگر، افزایش قیمت 50 درصدی تا سپتامبر.

یک رالی غیرمنتظره؟

اساسا، افزایش قیمت 27 درصدی در 14 آگوست، هیچ دلیل خاصی نداشت، به جز معیاری که نشان می داد نرخ توکن سوزی شیبا در یک روز 825 درصد افزایش یافته است. اما مقدار شیبای سوزانده شده تنها 4500 دلار ارزش دارد.

با این حال، در کل، شبکه شیباتا به حال بیش از 6.36 میلیارد دلار توکن شیبا را سوزانده است.

علاوه بر این، رالی شیبا تقریبا ده روز پس از اعلام بایننس مبنی بر افزودن این ارزدیجیتال به بایننس کارت های صادر شده در اروپا شروع شد. با انجام این کار، صرافی بایننس باعث می شود که دسترسی شیبا برای افراد اتحادیه اروپا بسیار راحت تر شود و بتوانند از آن برای خریدهای روزمره خود استفاده کنند.

ما خوشحالیم که اعلام کنیم @binance ارزدیجیتال شیبا را به لیست توکن های پشتیبانی شده برای بایننس کارت صادر شده در اروپا اضافه کرده است.

اکنون می توانید با شیبا با بیش از 60 میلیون کسب وکار در سراسر جهان خرید کنید. علاوه بر این، کامزد تراکنش ها صفر خواهد بود

اکانت رسمی شیبا – 5  اوت 2022

به گفته تام بولکوفسکی، تحلیلگر باسابقه، با توجه به اینکه درصد موفقیت الگوهای فنجان و دسته تنها 61 درصد است; عوامل بنیادی ضعیف می‌توانند از ادامه این حرکت صعودی جلوگیری کند.

بنابراین، یک الگوی فنجان و دسته نقض شده می تواند باعث کاهش قیمت تا 0.00001306 دلار شود. این قیمت معادل 20 درصد ریزش از قیمت فعلی شیبا است.

الگوی فنجان و دسته شیبا ممکن است به دلیل قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه توکن; در منطقه اشباع خرید، نقض شود. در حال حاضر شاخص RSI از 70 عبور کرده است که احتمال یک اصلاح موقتی را بالا می برد.

 

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx