شیبا اینو در ارزش بازار از استیبل کوین BUSD سبقت گرفت

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

رقیب اصلی دوج کوین، شیبا اینو (SHIB)، از نظر ارزش بازار از استیبل کوین بایننس (BUSD) پیشی گرفته و به رتبه سیزدهم در رتبه بندی کوین مارکت کپ رسیده است. در حال حاضر ارزش بازار آن تا 16 آوریل 6.8 میلیارد دلار است. استیبل کوین بایننس به دنبال دستور تنظیم کننده مالی ایالت نیویورک به […]

شیبا اینو

رقیب اصلی دوج کوین، شیبا اینو (SHIB)، از نظر ارزش بازار از استیبل کوین بایننس (BUSD) پیشی گرفته و به رتبه سیزدهم در رتبه بندی کوین مارکت کپ رسیده است. در حال حاضر ارزش بازار آن تا 16 آوریل 6.8 میلیارد دلار است. استیبل کوین بایننس به دنبال دستور تنظیم کننده مالی ایالت نیویورک به پکسوس مبنی بر توقف انتشار BUSD، سهم بازار خود را از دست داده است. هدف بعدی شیبا اینو لایت کوین (LTC) است که ارزش بازاری در حدود 6.9 میلیارد دلار دارد و در جایگاه دوازدهم قرار دارد. شکاف بین SHIB و LTC به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. رشد اخیر این میم کوین را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد. از جمله راه‌اندازی آتی متاورس شیبا، پروژه‌ای که هدف آن گسترش کاربرد اکوسیستم شیبا اینو است و قرار است که تا دسامبر سال جاری افتتاح شود.

توسعه دهندگان شیبا اینو مطمئن هستند که کاربران تا پایان سال 2023 فرصت کاوش در برخی از مناطق متاورس را خواهند داشت. با این حال، آنها همچنین خاطرنشان می کنند که تمام مناطق متاورس به طور کامل تکمیل نمی شوند، زیرا این یک پروژه در حال انجام است. این توسعه احتمالاً به افزایش علاقه و سرمایه گذاری در توکن های SHIB کمک کرده است. علاوه بر این، صحبت‌های زیادی پیرامون راه‌اندازی نسخه اصلی راه‌حل لایه ۲ شیباریوم وجود دارد. همانطور که شیبا اینو به شتاب گرفتن ادامه می دهد، جالب است که ببینیم آیا میم کوین می تواند از Litecoin پیشی بگیرد و به صعود خود در رتبه بندی ارزش بازار ادامه دهد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx