خبر خوب برای استیک سولانا

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

استیک سولانا قیمت سولانا به دلیل خرابی اخیر به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. حتی با وجود اینکه احساسات جامعه ارزهای دیجیتال در زمان انتشار مطبوعات علیه سولانا بود، استیک کنندگان سولانا همچنان به این شبکه ایمان دارند. آنچه در خطر است پس از توقفی که در ۱ اکتبر در شبکه سولانا رخ داد، چندین […]

استیک سولانا

استیک سولانا

قیمت سولانا به دلیل خرابی اخیر به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. حتی با وجود اینکه احساسات جامعه ارزهای دیجیتال در زمان انتشار مطبوعات علیه سولانا بود، استیک کنندگان سولانا همچنان به این شبکه ایمان دارند.

آنچه در خطر است

پس از توقفی که در ۱ اکتبر در شبکه سولانا رخ داد، چندین بار در هفته گذشته سولانا شاهد کاهش تعداد استیک کنندگان بود.

با این حال، همانطور که از نمودار زیر مشاهده می شود، تعداد استیک کنندگان از 38 هزار به 572 هزار نفر در زمان چاپ افزایش یافت.

یکی از دلایل این امر می تواند رشد ضریب ناکاموتوی سولانا باشد. ضریب ناکاموتو حداقل تعداد گره‌هایی (نودهایی) است که می‌توانند اجماع را متوقف کنند.

ضریب ناکاموتوی سولانا از 30 به 31 رسید. بنابراین، طبق گزارش استخر  SolBlaze، نشان می دهد که سولانا به سمت یک شبکه قوی تر و غیرمتمرکزتر حرکت می کند.

یکی دیگر از موارد مثبت شبکه سولانا می تواند رشد درآمد استیک کنندگان باشد. همانطور که از نمودار زیر مشاهده می شود، درآمد استیک کنندگان در 30 روز گذشته برای آلت کوین افزایش یافته است.

استیک کنندگان انگیزه‌های زیادی برای چسبیدن به سولانا داشتند، از سوی دیگر، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتو از سولانا چندان راضی نبودند.

طی چند هفته گذشته، احساسات وزنی سولانا رو به کاهش بود، که نشان می‌دهد جامعه ارزهای دیجیتال از تغییرات اخیر قیمت سولانا استقبال نمی‌کند.

با این حال، حجم اجتماعی سولانا در یک ماه گذشته شاهد نوسانات زیادی نبود.

عدم رشد از نظر حجم اجتماعی و احساسات منفی سولانا می تواند در دراز مدت برای دارندگان سولانا مضر باشد.

اگرچه سولانا در چند روز گذشته انتقادهای زیادی از سوی جامعه کریپتو دریافت کرد، اما این موضوع مانع از این نشد که تیم سولانا به گسترش اکوسیستم خود ادامه بدهد و با سایر پروژه‌های آینده در Web3 همکاری کند.

در 6 اکتبر، اربیس، یک پروتکل اجتماعی  وب3، اعلام کرد که با سولانا در برنامه های وب و SDK خود همکاری خواهند کرد.

باید دید که آیا افزایش تعداد همکاری‌ها و علاقه سهامداران سولانا می‌تواند برای احیای سولانا کافی باشد یا خیر. با این حال، در زمان انتشار اخبار، اوضاع برای سولانا تاریک به نظر می رسید، زیرا در 24 ساعت گذشته با کاهش 2.19 درصدی با 33.23 دلار معامله می شود.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx