خلاصه گزارش هفتگی شبکه ترون (TRX)

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ترون به عنوان یکی از شبکه های بلاکچین در حال حاضر در مسیر رشد قوی قرار گرفته است. این شبکه به تازگی آخرین گزارش هفتگی خود را منتشر کرده است که مسیر رشد مثبت را تایید می کند. در اینجا خلاصه گزارش را می‌خوانید. طبق به‌روزرسانی هفتگی، حساب‌های شبکه اصلی ترون پس از اضافه شدن […]

ترون

ترون به عنوان یکی از شبکه های بلاکچین در حال حاضر در مسیر رشد قوی قرار گرفته است. این شبکه به تازگی آخرین گزارش هفتگی خود را منتشر کرده است که مسیر رشد مثبت را تایید می کند. در اینجا خلاصه گزارش را می‌خوانید.

طبق به‌روزرسانی هفتگی، حساب‌های شبکه اصلی ترون پس از اضافه شدن تقریباً 1.8 میلیون حساب جدید به حدود 125.1 میلیون افزایش یافت. تراکنش ها در شبکه ترون پس از افزایش هفتگی 46.61 میلیون تراکنش جدید به 4.33 میلیارد افزایش یافت.

این گزارش نشان داد که ارزش کل قفل شده (TVL) ترون به 9.6 میلیارد دلار افزایش یافته است. برای مقایسه، TVL ترون در گزارش هفتگی قبلی 9.4 میلیارد دلار بود.

این گزارش، یک هفته‌ی دیگر از رشد مثبت برای شبکه، به ویژه از نظر پذیرش و سودمندی را برجسته کرد. ترون همچنین از طریق مشارکت و توسعه در دنیای واقعی به دنبال رشد است. به عنوان مثال، این شبکه به تازگی اعلام کرد که با صرافی هوبی همکاری می کند تا سکه دومینیکا را به عنوان اولین فن توکن ملی عرضه کند. دیگر پیشرفت‌های قابل توجه با هدف سودمندی در دنیای واقعی شامل مشارکت‌های فصلی آن است. همکاری با دانشگاه تگزاس، پروتکل Unifi و بازارهای نوظهور جهانی (GEM) را اعلام کرد. این نشان دهنده تمایل ترون برای ایجاد مشارکت های استراتژیک با هدف استفاده از فرصت ها در بخش های مختلف است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx