ترون بارها این چرخه قیمتی را تکرار کرده است

انتشار 9 ماه قبل
آنچه می‌خوانید...

اگر تحلیل‌ های قبلی ارزینجا را دیده باشید احتمالا در جریان حرکت رمزارز ترون (TRX) هستید. ترون در یک کانال صعودی بلندمدت حرکت خود را تا به حال ادامه داده است. سقف کانال صعودی تا زمان نگارش مقاله یک منطقه تخلیه و کف کانال نیز نقطه ورودی مناسبی برای خریداران بوده است. حرکت ترون در […]

اگر تحلیل‌ های قبلی ارزینجا را دیده باشید احتمالا در جریان حرکت رمزارز ترون (TRX) هستید. ترون در یک کانال صعودی بلندمدت حرکت خود را تا به حال ادامه داده است. سقف کانال صعودی تا زمان نگارش مقاله یک منطقه تخلیه و کف کانال نیز نقطه ورودی مناسبی برای خریداران بوده است. حرکت ترون در این کانال به این صورت بوده است که قیمت در کف کانال تغذیه می‌شود، خود را به حدود خط میانی می‌رساند و هربار که شکست معتبری بر روی خط میانی رخ می‌دهد، حرکت صعودی خود را تا سقف کانال ادامه می‌دهد. البته علاوه بر خطوط کانال، مناطق مهم دیگری بر روی چارت دیده می‌شوند که با مستطیل مشخص شده‌اند.

تحلیل امروز ترون
نمودار TRX/USDT

درزمان نگارش مقاله TRX با خط میانی کانال درگیر شده و هنوز شکستی رخ نداده است. همانطور که اشاره کردیم اگر ترون بتواند با یک شکست قوی از خط میانی عبور کند و یا پس از شکست برای مدتی بر روی آن نوسان کند، احتمالا حرکت صعودی تا سقف کانال و محدوده 0.1 دلار ادامه خواهد داشت. از طرفی در صورت ریزش قیمت و شکست  0.085 دلار (خط‌چین آبی) به سمت پایین، قیمت ترون می‌تواند تا کف کانال که با محدوده حمایتی 0.078 دلار (باکس سبز) یکی شده است ریزش نماید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx