تحلیل ترون | نشانه های بولیش نمودار TRX

انتشار 7 ماه قبل
آنچه می‌خوانید...

برای تحلیل امروز، دوباره به سراغ ارز دیجیتال ترون آمده ایم. آلتکوینی که از ابتدای سال گذشته میلادی فراموشش نکرده بودیم، باز هم در یک موقعیت مناسب قرار گرفته است. قیمت TRX از ابتدای 2023، به طرزی قابل پیش‌بینی، در یک روند صعودی حرکت کرده است؛ به طوری که به همه سطوح و محدوده های […]

برای تحلیل امروز، دوباره به سراغ ارز دیجیتال ترون آمده ایم. آلتکوینی که از ابتدای سال گذشته میلادی فراموشش نکرده بودیم، باز هم در یک موقعیت مناسب قرار گرفته است. قیمت TRX از ابتدای 2023، به طرزی قابل پیش‌بینی، در یک روند صعودی حرکت کرده است؛ به طوری که به همه سطوح و محدوده های مهم واکنش نشان داده است.

تحلیل ترون

تحلیل ترون
تحلیل ترون در نمودار روزانه

از طرفی، همانطور که قبلا هم اشاره کرده بودیم، ارزش کل قفل شده (TVL) ترون، از ماه ها پیش به صورت پله ای افزایش یافته است. برای مثال، TVL ترون از حدود 5 میلیارد دلار در اواسط آگوست 2023، به 8.6 میلیارد دلار رسیده است. این رشد TVL مستمر نشان دهنده این است که کل ارزش و اکوسیستم ترون درحال رشد است و قیمت ترون صرفا به دلیل بولیش بودن نهنگ ها رخ نمی دهد. در زمان نگارش این مقاله، ترون در شرف شکست محدوده 0.11 دلار است؛ محدوده ای که آن را سقف یک الگوی پرچم صعودی نیز می توان در نظر گرفت. با عبور ترون از این محدوده، تارگت های بعدی 0.12 دلار و 0.13 دلار خواهند بود.

تحلیل دامیننس ترون
تحلیل دامیننس ترون

مورد بولیش دیگری را می توان در نمودار دامیننس ترون یافت. جایی که نمودار پس از ریزش، اکنون به یک حمایت مناسب رسیده است و می تواند رشدهای جدیدی را آغاز کند.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx