کوین بیس یک وام ۳ میلیارد دلاری را به سیرکل ارائه کرده است

سیرکل
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 353 نفر

اخیراً یک تسهیلات اعتباری چند میلیارد دلاری از صرافی رمزارز کوین بیس به سیرکل (شرکت سازنده USDC) آشکار شد. طبق گزارش ها، این اعتبار هفته گذشته پس از فروپاشی بانک سیلیکون ولی به ناشر USDC ارائه شد. این بانک حاوی ۳.۳ میلیارد دلار از سپرده های ذخیره سیرکل بود که دومین استیبل کوین بزرگ جهان را پشتیبانی می کرد.

تسهیلات اعتباری ۳ میلیارد دلاری برای حمایت از نقدینگی USDC

طبق گزارش ۲۰ مارس فورچون، کوین بیس تسهیلات اعتباری ۳ میلیارد دلاری را به سیرکل ارائه کرد تا نقدینگی استیبل کوین USDC خود را تضمین کند. به گفته افرادی که با این موضوع آشنا هستند، سیرکل دستورالعمل هایی را برای انتقال وجوه خود به خارج از بانک سیلیکون ولی پیش از فروپاشی آن صادر کرده بود. با این حال، مؤسسه مالی توسط شرکت سپرده گذاری بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) قبل از اینکه وجوه خارج شود، توقیف شد.

این منجر به قرار گرفتن ۳.۳ میلیارد دلار از دارایی‌های شرکت در معرض بانک شد. هنگامی که سیرکل این موضوع را فاش کرد، سرمایه‌گذاران وحشت کردند و عجله کردند وجوه خود را از USD Coin بیرون بکشند، که باعث شد استیبل کوین پیوند خود را با دلار آمریکا از دست بدهد. این امر باعث شد تا کوین بیس خط اعتباری را برای اطمینان از نقدینگی کافی برای استیبل کوین افزایش دهد. لازم به ذکر است که USD Coin یک پروژه مشترک کوین بیس و سیرکل است. این دو شرکت تحت یک سرمایه گذاری مشترک به نام کنسرسیوم مرکز فعالیت می کنند.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx