ریپل و پامپ قیمتی ۲۰ درصدی؛ علت چیست؟

ریپل
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 1083 نفر

قیمت ریپل (XRP) در یک حرکت ناگهانی بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت تا از ۱۰ ارز دیجیتال برتر با ارزش بازار پیشی بگیرد. XRP در سود روزانه از بیت کوین و اتریوم بهتر عمل می کند، زیرا این دو رمزارز به ترتیب ۱.۰۰% و ۳.۲% افزایش یافته اند.

در زمان نگارش این مقاله، XRP حدود ۲۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۰.۴۶۷ دلار رسید. در یک ساعت گذشته، XRP بیش از ۱.۱ درصد افزایش یافته است. این رشد قیمت شدید همزمان با پایین آمدن نمودار XRP/BTC است. پس از هفته‌ها عملکرد ضعیف، XRP پس از رسیدن به ۰.۰۰۰۰۱۳۴ بیت کوین در ۲۰ مارس، ناگهان این جفت ارز تقویت شد. XRP در بیش از ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۲ درصد در برابر بیت کوین افزایش یافته است. بر اساس شاخص RSI، روند بازیابی XRP/BTC ممکن است در کوتاه مدت ادامه یابد. این نشان می دهد که XRP می تواند در روزهای آینده در برابر بیت کوین به قدرت خود ادامه دهد.

پیش بینی در دعوای حقوقی ریپل

النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس، سه نتیجه را برای قضاوت خلاصه در پرونده ریپل – SEC پیش بینی می کند. ترت در توییتی نوشت: “اگر قاضی تورس با تصمیم گیری در مورد قضاوت خلاصه در پرونده ریپل این هفته بازگردد، یکی از سه اتفاق ممکن است رخ دهد: او می تواند طرف ریپل باشد، می تواند از SEC حمایت کند یا می تواند تصمیم بگیرید که پرونده باید به محاکمه و دادرسی برود.” جان دیتون، بنیانگذار CryptoLaw، پیش بینی می کند که قاضی تورس به نفع مدیران ریپل، برد گارلینگ هاوس و کریس لارسن، رای خواهد داد.

او معتقد است که قاضی تورس حکم خواهد کرد که هیچ هیئت منصفه معقولی نمی تواند به این نتیجه برسد که دو مدیر اجرایی در ندانستن اینکه XRP یک اوراق بهادار است در حالی که خود SEC نمی دانستند بی پروا بوده اند. در آخرین تحولات در این دعوی، متهمان ریپل حکم قاضی مایکل وایلز را در پرونده ورشکستگی وویجر ارائه کرده‌اند که ایرادات SEC را برای حمایت بیشتر از دفاع از اطلاعیه منصفانه رد کرد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx