ایا رشد استلار ادامه دارد؟

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

قیمت استلار پس از اصلاح ان در هفته گذشته افزایش یافت. با این حال، طی 24 ساعت گذشته، XLM 3.6 درصد افزایش یافت و در شکستن سطح مقاومت خود موفق بود. گاوها دوباره مسئول بودند و چشم انداز تکنیکال XLM نیز همین احساس را به تصویر می کشید. در حال حاضر، قیمت XLM در سطح […]

ایا رشد استلار ادامه دارد؟

قیمت استلار پس از اصلاح ان در هفته گذشته افزایش یافت. با این حال، طی 24 ساعت گذشته، XLM 3.6 درصد افزایش یافت و در شکستن سطح مقاومت خود موفق بود. گاوها دوباره مسئول بودند و چشم انداز تکنیکال XLM نیز همین احساس را به تصویر می کشید.

در حال حاضر، قیمت XLM در سطح 0.121 دلار ثابت شده است. طی چند روز گذشته، XLM به طور مداوم بالا و پایین‌های بالاتری را تشکیل داده است که نشانه‌ای از صعودی بودن در بازار است. اگر آلتکوین بتواند حرکت قیمتی خود را حفظ کند، در این صورت سکه می تواند سقف قیمت 0.130 دلار را در جلسات معاملاتی آتی مشاهده کند. خرید قدرت برای استلار برای سکه بسیار مهم است.

قیمت XLM آخرین بار در حوالی این علامت قیمت چندین هفته پیش، در اواخر ژوئن، نوسان داشت. سقوط از سطح قیمت فعلی می تواند قیمت XLM را به 0.114 دلار برساند. پیش از این، زمانی که قیمت XLM در 0.124 دلار معامله می شد، با فشار نزولی مواجه شد که منجر به سقوط استلار تا 0.114 دلار شد.

نمودار استلار تایم فریم 4 ساعته
نمودار استلار تایم فریم 4 ساعته

قیمت این آلتکوین در زمان نگارش 0.126 دلار بود. گاوها همراه با خریداران در بازار دوباره ظاهر شدند، این امر باعث شد استلار علامت مقاومت فوری خود را به خط حمایت خود تغییر دهد. مقاومت سربار XLM اکنون در 0.127 دلار و سپس 0.129 دلار بود.

از سوی دیگر، پشتیبانی محلی برای XLM قیمت 0.119 دلار بود. ناتوانی در حفظ قیمت آن در خط پشتیبانی فوق، می تواند آلتکوین را به 0.114 دلار کاهش دهد.

با توجه به اینکه آلتکوین در اواسط ژوئیه امسال به سطح پایین قیمت 20 ماهه رسیده بود، استلار بهبود قابل توجهی داشته است.

حجم معاملات استلار در نمودار چهار ساعته سقوط کرد، این نشان دهنده کاهش قدرت فروش در بازار است.

تحلیل تکنیکال استلار
تحلیل تکنیکال استلار

استلار در نمودار چهار ساعته اشباع خرید رسید

چشم انداز تکنیکال تصویری بسیار صعودی را برای قیمت XLM در نمودار چهار ساعته ترسیم کرده است. تعداد خریداران در نمودار استلار افزایش چشمگیری داشته است.

شاخص قدرت نسبی در منطقه اشباع خرید است که به این معنی بود که دارایی بیش از حد ارزش گذاری شده .

قدرت خرید بر قدرت فروش به شدت در زمان چاپ غلبه کرده بود. قیمت XLM بسیار بالاتر از خط 20-SMA بود.

قیمت آلتکوین نیز بالاتر از 50-SMA و 200-SMA بود که نشان می داد تقاضا برای آلتکوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

نمودار استلار در تریدینگ ویو
نمودار استلار در تریدینگ ویو

استلار سیگنال خرید را در نمودار خود مطابق با سایر اندیکاتورهای نمودار ثبت کرد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و معکوس را در همان حالت به تصویر می کشد. MACD پس از تجربه یک متقاطع صعودی، میله های سیگنال سبز را روی نیم خط تصویر کرده بود.

نوارهای سیگنال سبز برای خرید سیگنال برای XLM گره خورده بودند. شاخص حرکت جهت دار وظیفه به تصویر کشیدن روند فعلی قیمت و قدرت روند در بازار است. DMI مثبت بود زیرا خط +DI بالای خط -DI بود.

میانگین شاخص جهت دار (قرمز) به سمت علامت 40 حرکت می کند، این قدرت قابل توجه در جهت قیمت فعلی نشان می دهد که قیمت XLM به حرکت صعودی خود در جلسات معاملاتی آینده ادامه خواهد داد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx