شایعه قیمت ۱۰ هزار دلاری ریپل

انتشار 9 ماه قبل
آنچه می‌خوانید...

در شبکه‌های اجتماعی شایعه‌ای در مورد قیمت ریپل و آرتور بریتو، یکی از بنیانگذاران کمتر شناخته شده ریپل، در حال گردش است. ظاهراً، بریتو پیش‌بینی کرده است که قیمت XRP به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. اما آیا این شایعه صحت دارد؟ [ez-toc] پیش‌بینی قیمت 10000 دلاری از سوی بنیانگذار ریپل این شایعه از یک […]

قیمت ریپل

در شبکه‌های اجتماعی شایعه‌ای در مورد قیمت ریپل و آرتور بریتو، یکی از بنیانگذاران کمتر شناخته شده ریپل، در حال گردش است. ظاهراً، بریتو پیش‌بینی کرده است که قیمت XRP به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. اما آیا این شایعه صحت دارد؟

[ez-toc]

پیش‌بینی قیمت 10000 دلاری از سوی بنیانگذار ریپل

این شایعه از یک پست در حساب خبری پرطرفدار CoinGeek در X (سابقاً توییتر) آغاز شد. این پست ادعا می‌کرد که بریتو گفته است قیمت XRP به 10000 دلار خواهد رسید. از جمله سایر ادعاهای این پست این بود که بریتو گفته است ریپل برای پاسخگویی به نیازهای 7.5 میلیارد نفر در سراسر جهان طراحی شده است.

مشکل این پیش بینی عجیب این است که هیچ منبع معتبری برای آن وجود ندارد. ادعاهای زیادی در مورد این پیش بینی قیمت برای ریپل وجود دارد، اما هیچ سندی از بریتو وجود ندارد که گفته باشد قیمت XRP به هدف حیرت‌آور ۱۰ هزار دلاری خواهد رسید. در حقیقت، به طور کلی اطلاعات کمی در مورد بریتو در دسترس است.

آرتور بریتو کیست؟

بریتو یکی از سه بنیانگذار ریپل لبز (Ripple Labs) است. او کمتر شناخته شده است، زیرا از مرکز توجه دوری می‌کند و در حساب X خود پست نمی‌گذارد.

پیش بینی قیمت ریپل

قدیمی‌ترین پیش بینی بریتو برای قیمت XRP

قدیمی ترین نمونه از پیش بینی بریتو برای قیمت 10000 دلاری ریپل، مربوط به یک ویدئو یوتیوب از سال 2019 است. در این ویدئو ادعا می‌شود که بریتو این پیش بینی را در سال 2017 انجام داده است.

قیمت ۱۰ هزار دلاری برای ریپل

علاوه بر این شایعه‌ها، یک تحلیلگر ارز دیجیتال به نام Lord XRP پیش بینی کرده است که قیمت XRP به 10000 دلار خواهد رسید.

این تحلیلگر معتقد است که ریپل می‌تواند این سطح را به دست آورد؛ چراکه به واسطه فناوری بلاکچین و ویژگی های خاص خود، سهم بسیار بیشتری از پرداخت ها در سطح جهان را به دست خواهد آورد.

آیا قیمت ریپل به 10000 دلار خواهد رسید؟

هیچ کس نمی‌تواند با قطعیت بگوید که آیا قیمت XRP به 10000 دلار خواهد رسید یا خیر. برخی از تحلیلگران معتقدند که این امکان وجود دارد، در حالی که برخی دیگر معتقدند که این امر کاملا غیرعملی است. در نهایت، تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا این شایعه به حقیقت خواهد پیوست یا خیر.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx