در حال حاضر این 4 ارز میدان نبرد گاوها و خرس ها هستند!

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

در حال حاضر این 4 ارز میدان نبرد گاوها و خرس ها هستند! تحلیل ها خبر از درگیری شدید گاوها و خرس ها در میدان نبرد این 4 آلت کوین می دهد. تغییرات قیمتی آن ها را به خوبی رصد کنید. چین لینک LINK در بازار چین لینک، خرس ها و گاوها شدیدا درگیر هستند. […]

در حال حاضر این 4 ارز میدان نبرد گاوها و خرس ها هستند!

در حال حاضر این 4 ارز میدان نبرد گاوها و خرس ها هستند!

تحلیل ها خبر از درگیری شدید گاوها و خرس ها در میدان نبرد این 4 آلت کوین می دهد. تغییرات قیمتی آن ها را به خوبی رصد کنید.

در بازار چین لینک، خرس ها و گاوها شدیدا درگیر هستند. گاوها در تلاش هستند تا قیمت را بالا ببرند. اما به نظر می رسد خرس ها قصد دارند در سطح 17.67 مقاومت شدیدی از خود نشان دهند. شاخص RSI در ناحیه ی مثبت قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز در حال بالا آمدن است. این موارد خبر از برتری گاوها در این جنگ می دهد.

چین لینک

به نظر می رسد اگر گاوها دست از تلاش نکشند، می توانند قیمت را از این سطح مقاومتی بالاتر ببرند. هدف اول آن ها 20.11 دلار خواهد بود. البته اگر گاوها دست از خرید بکشند، ممکن است قیمت تا 11.72 دلار سقوط کند.

بیت کوین کش  BCH

در 24 ساعت گذشت قیمت این ارز توانست تا 283 دلار یعنی کمی بالاتر از این میانگین متحرک نمایی 20 روزه (282 دلار) حرکت کند. اما همانطور که انتظار می رفت با مقاومت بالای خرس ها روبرو شد.

بیت کوین کش

اگر گاوها نتوانند این رقم را رد کنند و روند نزولی آغاز شود، قیمت تا 245 دلار و سپس تا 232 دلار پایین می رود. در حال حاضر میزان عرضه و تقاضا با هم برابر است. اگر تقاضا از عرضه بیشتر بشود، ممکن است قیمت تا 300 دلار بالا برود.

بایننس کوین BNB

ارز رسمی صرافی بایننس در بازه ی 23.9 تا24.4 دلار با مقاومت روبرو شده است. این یعنی در قیمت های بالا تقاضا برای این ارز خیلی زیاد نیست!

بایننس کوین

البته اگر این بازه رد شود، هدف بایننس کوین 27 دلار است. البته اگر قیمت از 22.53 دلار کمتر شود، احتمال افت قیمت تا 20.5 دلار وجود دارد. پس از آن قیمت برای چند روزی در حیطه ی 20.5 تا 23.9 دلار می ماند.

ایاس EOS

با افزایش قیمت ایاس به 3.2 دلار، می توان نتیجه گرفت اوضاع از اختیار خرس ها خارج شده است. با باقی ماندن قیمت در بالای این رقم، می توان انتظار رشد تا 3.4 و سپس 3.6 دلار را داشت.

ایاس

باید مراقب بود قیمت از 3.2 دلار کمتر نشود. اگر قیمت این سطح را رد کند و تا 3.02 دلار و کمتر حرکت کند، ممکن است شاهد ایاس 2.8 دلاری باشیم.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx