بزرگترین بانک روسیه در حال آماده سازی پلتفرم بلاکچین مخصوص به خود است

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بزرگترین بانک روسیه در حال آماده سازی پلتفرم بلاکچین مخصوص به خود است بزرگترین بانک روسیه در حال آماده سازی برای راه اندازی یک پلتفرم جدید بلاکچین برای تجارت و همچنین یک توکن بومی مخصوص به خود است. با اجرایی شدن قانون جدید در این کشور، بانک اسبربانک (Sberbank) در حال آماده شدن برای فعالیت […]

بزرگترین بانک روسیه در حال آماده سازی برای راه اندازی پلتفرم بلاکچین مخصوص به خود است

بزرگترین بانک روسیه در حال آماده سازی پلتفرم بلاکچین مخصوص به خود است

بزرگترین بانک روسیه در حال آماده سازی برای راه اندازی یک پلتفرم جدید بلاکچین برای تجارت و همچنین یک توکن بومی مخصوص به خود است.

با اجرایی شدن قانون جدید در این کشور، بانک اسبربانک (Sberbank) در حال آماده شدن برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال است. گفته می شود که در سال 2021 قانون جدیدی در خصوص “دارایی های مالی دیجیتال” در روسیه به اجرا گذاشته خواهد شد.

بانک اسبربانک (Sberbank)

مدیرعامل این بانک روسی، خبر فعالیت این بانک در صنعت رمزارزها را اوایل هفته جاری اعلام کرد. در حال حاضر این بانک با بیش از 96 میلیون مشتری، به بزرگترین بانک روسیه تبدیل شده است.

در اوایل سال جاری، شایعات و گمانه زنی هایی در خصوص اینکه این بانک به دنبال انتشار استیبل کوین مخصوص به خود است، وجود داشت. با توجه به اینکه قانون DFA استفاده از برخی از ویژگی ها و کاربردهای مرتبط با ارزهای دیجیتال را در روسیه ممنوع کرده است، به نظر نمی رسید که استیبل کوینی با پشتیبانی روبل روسیه عرضه شود.

گزارش های خبری متعددی در رابطه با عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی یا همان CBDC توسط روسیه منتشر شده است. قطعا انتظار اینکه پروژه CBDC روسیه چه زمانی به سرانجام خواهد رسید، بسیار هیجان انگیز خواهد بود. در گذشته روسیه ارتباط چندان خوبی با ارزهای دیجیتال نداشت. اما اکنون به نظر می رسد که همه چیز در سال 2021 تغییر خواهد کرد.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx