کشف و شناسایی دستگاه‌های استخراج رمزارز در تبریز

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

کشف و شناسایی دستگاه‌های استخراج رمزارز در تبریز مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اذعان داشت که در بازه زمانی هفته اخیر، 25 دستگاه استخراج رمز ارز شناسایی و کشف شده است. عادل کاظمی اظهار داشت: در راستای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی به سایر مشترکان و همچنین مقابله با انشعابات غیرمجاز، […]

کشف و شناسایی دستگاه‌های استخراج رمزارز در تبریز

کشف و شناسایی دستگاه‌های استخراج رمزارز در تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اذعان داشت که در بازه زمانی هفته اخیر، 25 دستگاه استخراج رمز ارز شناسایی و کشف شده است.

عادل کاظمی اظهار داشت: در راستای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی به سایر مشترکان و همچنین مقابله با انشعابات غیرمجاز، همکاران ما موفق شدند با گزارش مردمی و با حضور عوامل محترم پلیس امنیت اقتصادی یک مرکز استخراج غیرمجاز رمز ارز و کالای قاچاق ماینر را شناسایی و کشف کنند.

ایشان در رابطه با نحوه انجام این عملیات گفت: با گزارش‌های مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی موفق شدیم ۲۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز را توسط همکاران امور برق روشنایی و اکیپ جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز کشف کنیم. توان مصرفی دستگاه‌های رمز ارز کشف شده ۵۰ کیلووات بود.

همچنین وی افزود: در طی این کشف‌ها، ۸ دستگاه اتریوم از یک مغازه، ۱۱ دستگاه اتریوم از یک مغازه‌ دیگر و ۶ دستگاه ماینر نیز از یک واحد تجاری در پاساژ سهند شناسایی شدند.

کشف ۱۵دستگاه استخراج رمز ارز در آذرشهر

وی در تشریح این عملیات گفت: با گزارش‌های مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی موفق شدیم ۱۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز را از یک واحد سنگبری توسط همکاران مدیریت برق آذرشهر کشف کنیم. توان مصرفی دستگاه‌های رمز ارز کشف شده ۳۰ کیلووات بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اعلام کرده است که از سال 98 تا کنون 9،500 دستگاه ماینر کشف شده است.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx