کیف پول رابین هود همراه با ارز دیجیتال اختصاصی خود به زودی ارائه می شود!

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

کیف پول رابین هود همراه با ارز دیجیتال اختصاصی خود به زودی ارائه می شود! رابین هود یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون است که به کاربران این امکان را می دهد که معاملات ارز دیجیتال را شبانه روزی، آسان و بدون دردسر انجام دهند. این پلتفرم معاملاتی تیم مهندسی نرم افزار خود را ارتقا می […]

کیف پول رابین هود همراه با ارز دیجیتال اختصاصی خود به زودی ارائه می شود!

رابین هود یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون است که به کاربران این امکان را می دهد که معاملات ارز دیجیتال را شبانه روزی، آسان و بدون دردسر انجام دهند. این پلتفرم معاملاتی تیم مهندسی نرم افزار خود را ارتقا می بخشد تا بتواند هر چه سریعتر کیف پول خود را “با بیشترین سرعت ممکن” ارائه دهد.

مدیر عامل صرافی رابین هود در گزارش خود فاش کرد که ارائه کیـف پول همه آنچیزی نیست که ما هدف قرار داده ایم و اهداف وسیع تری برای ادامه دادن در مسیر ارزهای دیجیتال خواهیم داشت.

وی برای تکمیل حرف و ادعای خود در ادامه گفت:

“قرار است که کیف پول پیش رو، با یک ارز دیجیتال جدید به پلتفرم معاملاتی اضافه شود. حتی ممکن است چند ارز دیجیتال جدید به این پروژه اضافه کنیم.”

با اینکه مدیرعامل رابین هود صنعت ارزهای دیجیتال را بطور منطقی پذیرفته است، اما مانند پی پال، به کاربران اجازه نمی دهد ارزهای دیجیتال خود را از حساب خود به کیف پول دیگری منتقل کنند.

طبق وب سایت رابین هود، این پلتفرم محدودیت ها و ویژگی منفی خود را در اسرع وقت اصلاح و به روز رسانی خواهد كرد. احتمالاً یک کیف پول تمام عیار را به پلتفرم خود اضافه کند.

مدیر عامل صرافی معاملاتی رابین هود اعلام کرد که متعاقباً محدودیتهای موجود در مورد معاملات  برداشته می شود و توضیح داد که فقط به این دلیل که بودجه کافی برای تأمین نیازهای نظارتی خود در اختیار نداشت ، آنها را اعمال کرد.

بدون شک مدیر عامل رابین هود امیدوار می باشد که راه اندازی کیف پول ارزهای دیجیتال و همچنین ارائه ارز دیجیتال رابین هود، موجب دلجویی از همه وفادارن و کاربران صرافی رابین هود می شود.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx