پارالل‌ چین (ParallelChain) 50 میلیون دلار سرمایه جذب کرد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

پیش از راه‌اندازی شبکه اصلی ParallelChain، جم دیجیتال (GEM Digital Limited)  که یک سرمایه‌گذار کریپتو است، 50 میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده است. این سرمایه گذاری در پروژه توسعه پروتکل لایه 1 آزمایشگاه پارالل‌ چین انجام شده است. با ورود سرمایه های بیشتر، صنعت بلاک چین همچنان در حال رشد است. جامعه دیفای […]

پارالل‌ چین

پیش از راه‌اندازی شبکه اصلی ParallelChain، جم دیجیتال (GEM Digital Limited)  که یک سرمایه‌گذار کریپتو است، 50 میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده است. این سرمایه گذاری در پروژه توسعه پروتکل لایه 1 آزمایشگاه پارالل‌ چین انجام شده است. با ورود سرمایه های بیشتر، صنعت بلاک چین همچنان در حال رشد است. جامعه دیفای بخشی از صنعت بلاک چین است که بیشترین وزن را دارد.

پارالل‌ چین یک بلاک چین غیرمتمرکز است که موارد استفاده در سطح سازمانی و خرده فروشی را مدیریت می کند. این بلاک چین از دو پلتفرم لایه 1 مقیاس پذیر تشکیل شده است، شبکه اصلی عمومی و شبکه های خصوصی. این بلاک چین اخیرا توکن بومی خود XPLL را به عنوان یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم راه اندازی کرده است.

شبکه اصلی که به زودی راه اندازی می شود، یک پلت فرم قرارداد هوشمند لایه-1 با مکانیزم اجماع اثبات سهام است که برای تقویت یک اکوسیستم پاسخگو و دموکراتیک طراحی شده است. توکن XPLL همچنین در سه ماهه چهارم سال 2022 با راه اندازی شبکه اصلی فهرست می شود.

پارالل‌ چین پلی میان DeFi و CeFi

مدیر عامل شرکت، ایان هوانگ، گفت که شبکه اصلی پارالل‌ چین راه حلی برای تقاضای صنعت برای حفظ حریم خصوصی، انطباق و مقیاس‌پذیری در برنامه‌های بلاک چین عمومی است. این پروژه قصد دارد شکاف بین دیفای و CeFi را با شبکه اصلی منبع باز خود ببندد.
شرکت پارالل‌ چین، حریم خصوصی کاربر را هنگام انجام تراکنش‌ها با استفاده از مکانیسم اثبات مصونیت، فعال می‌کند. دو پلتفرم پارالل‌ چین به دنبال ارائه محرمانه بودن و معاملات معتبر هستند. سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری GEM باعث گسترش بازار، تحقیق و توسعه و تامین مالی این پروژه غیرمتمرکز می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx