بایننس شایعات مربوط به اعلامیه قرمز اینترپل برای CZ را رد کرد

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بایننس شایعات مبنی بر اینکه مدیر اجرایی صرافی چانگ پنگ ژائو، با درخواست اعلامیه قرمز صادر شده توسط سازمان پلیس جنایی بین المللی (اینترپل) برای یافتن و دستگیری وی مواجه است را رد کرد. این سخنگوی در بیانیه ای ایمیلی به وبسایت دی بلاک (The Block) گفت: “این شایعه درست نیست.” این شایعه که توسط […]

بایننس

بایننس شایعات مبنی بر اینکه مدیر اجرایی صرافی چانگ پنگ ژائو، با درخواست اعلامیه قرمز صادر شده توسط سازمان پلیس جنایی بین المللی (اینترپل) برای یافتن و دستگیری وی مواجه است را رد کرد.

این سخنگوی در بیانیه ای ایمیلی به وبسایت دی بلاک (The Block) گفت: “این شایعه درست نیست.”

این شایعه که توسط اکانت توییتری «Cobie» پررنگ‌تر شد، باعث کاهش قیمت توکن BNB بایننس و همچنین بازار گسترده‌تر شد. همانطور که توسط کوین دسک گزارش کرده است، Cobie در یک توییت، دنباله ای از اعداد و حروف رمزگذاری شده با استفاده از تابع هش SHA-256 را به اشتراک گذاشت.

بایننس خود را در تیررس رگولاتورهای ایالات متحده قرار داده است، به طوری که کمیسیون معاملات آتی کالا ماه گذشته اقدام اجرایی مدنی خود را علیه این صرافی اعلام کرد. این شکایت CZ و بایننس را به دلیل نقض قانون بورس کالا و سایر مقررات CFTC متهم می کند.

اعلامیه قرمز درخواستی از مجریان قانون در سراسر جهان برای یافتن و دستگیری فردی است که در انتظار استرداد، تسلیم یا اقدامات قانونی مشابه است.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx