چرا سرمایه گذاران بیت کوین کش نباید به این زودی انتظار سود داشته باشند؟

بیت کوین کش
  • زمان مطالعه: 4دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 490 نفر

ارزش بازار کل بازار ارزهای دیجیتال از آغاز ماه حدود ۵ درصد کاهش یافته است. ارزش فعلی تا ۲۷ اوت ۹۴۴.۹ میلیارد دلار است.

علاوه بر این، کاهش عمومی بازار باعث شده است تا کوین های پیشرو مانند بیت کوین  و اتریوم  در ۲۶ روز گذشته افت دو رقمی داشته باشند. بیت کوین کش با داشتن یک همبستگی مثبت قابل توجه با بیت کوین، تحت تأثیر رکود عمومی بازار قرار گرفته است.

زمان های خوب دوام نیاورد

از ۱۵ آگوست، بیت کوین کش  با ۴۰ درصد رشد ۳۰ روز قبل، با ۱۴۵.۹۲ دلار معامله شد. از زمان نگارش این مقاله، آلتکوین با قیمت شاخص ۱۱۷.۰۵ دلار مبادله شد که در ۱۲ روز گذشته ۲۴ درصد کاهش داشت.

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، کوین ۸ درصد کاهش یافته است. اگرچه حجم معاملات در همان بازه زمانی ۴۲ درصد افزایش یافت، اما تفاوت بین قیمت و فعالیت معاملاتی نشان دهنده کمبود خریدار است. این ممکن است باعث کاهش بیشتر قیمت شود.

بررسی حرکات قیمت بیت کوین کش در نمودار روزانه نیز داستان خوبی را بیان نمی کند. از ۱۹ اوت، سرمایه گذاران به تدریج دارایی های BCH خود را کاهش داده اند. افزایش در توزیع کوین نشانگرهای کلیدی – شاخص قدرت نسبی (RSI)، شاخص جریان پول (MFI) و جریان میمون چایکین (CMF) – را به زیر نقاط خنثی مربوطه فرستاد.

در زمان نوشتن این مقاله، RSI 40 و MFI کوین ۳۹ بود، در حالی که CMF آن ۰.۲۰- بود.  موقعیت های اشغال شده توسط این اندیکاتورها نشان می دهد که فشار خرید برای توکن BCH در چند روز گذشته کاهش یافته است.

 

منبع: TradingView

منبع: TradingView

عملکرد روی زنجیره

تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که کوین های BCH معامله کرده‌اند از ۱۵ اوت کاهش یافته است. به گفته Santiment، آدرس‌های فعال روزانه در شبکه بیت کوین کش در زمان انتشار ۱۶۴۰۰ آدرس بود. در ۱۲ روز گذشته بیش از ۷۱ درصد کاهش یافت.

در مورد حجم تراکنش در شبکه، این نیز در مدت مشابه بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است. حجم تراکنش های بیت کوین کش که به دلار آمریکا ارائه می شود، در کمتر از ۱۵ روز از ۹۳.۷۹ میلیون دلار به ۹.۶۳ میلیون دلار کاهش یافته است.

 

منبع: Santiment

منبع: Santiment

در حالی که قیمت هر کوین BCH در دوره مورد بررسی کاهش یافته است، در مورد استخراج در شبکه، پاداش‌های دریافتی توسط ماینرها از کارمزد تراکنش و یارانه بلوک از ۱۵ اوت تا کنون ۱۰ درصد رشد داشته است.

 

منبع: IntoTheBlock

منبع: IntoTheBlock

در مورد نسبت سرمایه گذاران BCH در سود در ماه گذشته، ارزش واقعی ارزش بازار ۳۰ روزه (MVRV) منفی ۱۶.۵۸ بود. به طور میانگین ۳۶۵ روزه، این معیار نیز مقدار منفی ۵۱.۲۱- را ثبت کرد. این نشان داد که بسیاری از سرمایه گذاران BCH از سال گذشته هنوز به سود خود دست پیدا نکرده اند.

منبع: Santiment

منبع: Santiment

 

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx