تحلیل بیت کوین از نگاه مایکل ون دی پاپ

انتشار 11 ماه قبل
آنچه می‌خوانید...

قیمت بیت کوین (BTC) پس از هفته‌ها حرکت در منطقه تثبیت بین 28500 تا 31800 دلار در 22 آگوست به 25,350 دلار و به پایین‌ترین قیمت خود در 2 ماه گذشته رسید. تحلیل بیت کوین از نگاه مایکل ون دی پاپ با این حال مایکل ون دی پاپ (Michaël van de Poppe)، یک تحلیلگر معروف […]

تحلیل بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) پس از هفته‌ها حرکت در منطقه تثبیت بین 28500 تا 31800 دلار در 22 آگوست به 25,350 دلار و به پایین‌ترین قیمت خود در 2 ماه گذشته رسید.

تحلیل بیت کوین از نگاه مایکل ون دی پاپ

با این حال مایکل ون دی پاپ (Michaël van de Poppe)، یک تحلیلگر معروف کریپتو، معتقد است که شرایط بازار در آینده به طور مثبت تغییر کند، زیرا با نزدیک شدن به هاوینگ و اخبار مثبت در مورد ETFهای اسپات بیت کوین تئوری های چرخه بازار در حال آزمایش هستند. این تحلیلگر در حساب X (توییتر سابق) خود نوشت:

“چرخه های بازار به طرز فوق العاده‌ای با یکدیگر قابل مقایسه هستند. چرخه ها خود را تکرار می کنند، به خصوص زمانی که عنصری به نام هاوینگ درمیان باشد. ما در حال حاضر تقریبا 250 روز تا «هاوینگ» فاصله داریم و دوره کنونی را می‌توان به عنوان حرکت رفت و برگشتی نهایی قیمت قبل از بول ران طبقه‌بندی کرد.”

ما کجای چرخه قیمت بیت کوین هستیم؟

این تحلیلگر کریپتو چرخه های گذشته را توصیف کرده و آن‌ها را با دوره کنونی مقایسه می کند. او به رفتار قیمت در دو سال گذشته اشاره نمود و سال 2022 را به عنوان فاز “بازار نزولی” و سال 2023 را به عنوان مرحله تثبیت قیمت معرفی کرد.

به گفته ون دی پاپ، این مراحل معمولاً قبل از «بازار گاوی» رخ می‌دهند؛ که به گمان وی ممکن است چند روز قبل از هاوینگ اتفاق بیفتد.

تحلیل بیت کوین
تحلیل بیت کوین از نگاه مایکل ون دی پاپ

وی افزود:

“من می‌خواهم چرخه فعلی را با سال‌های 2015/2016 مقایسه کنم، زیرا {مانند آن سال‌ها} گروه بزرگی از کاربران و سرمایه گذاران جدید به بازار می‌پیوندند. در آن زمان، قیمت قبل از هاوینگ بیش از 2 برابر افزایش داشت. این بدان معناست که بیت کوین قبل از هاوینگ پیش‌رو به 50 تا 55 هزار دلار می رسد.”

جالب اینجاست که مایکل در همان پست به آلتکوین‌ها نیز اشاره کرد و گفت: «آلت‌کوین‌ها نیز در حال چرخش هستند، در حالی که هیچ‌کس انتظار آن را ندارد».

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx