دو آلتکوینی که از اتریوم پیشی گرفتند

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

استراتژیست های بلومبرگ می گویند که با بررسی یک معیار خاص، دو آلت کوین از اتریوم (ETH) پیشی گرفته اند. در آخرین گزارش بلومبرگ اینتلجنت، تحلیلگران مایک مک‌گالن و جیمی داگلاس می گویند که از نظر ساختار هزینه و سیستم صدور، اتریوم از تسلط قوی بر بیشتر بازار برخوردار است. با این حال، تحلیلگران می […]

اتریوم

استراتژیست های بلومبرگ می گویند که با بررسی یک معیار خاص، دو آلت کوین از اتریوم (ETH) پیشی گرفته اند. در آخرین گزارش بلومبرگ اینتلجنت، تحلیلگران مایک مک‌گالن و جیمی داگلاس می گویند که از نظر ساختار هزینه و سیستم صدور، اتریوم از تسلط قوی بر بیشتر بازار برخوردار است. با این حال، تحلیلگران می گویند دو بلاک چین وجود دارد که از نظر بازدهی از اتریوم بهتر عمل می کنند. این آلت‌کوین‌ها شامل بلاک‌چین پولکادوت (DOT) و کازماس (ATOM) هستند که برای مقیاس‌پذیری و برقراری ارتباط با یکدیگر طراحی شده‌اند.

تحلیلگران بلومبرگ می گویند که استیکینگ بُعد جدیدی را به سرمایه گذاری در رمزارزها آورده است و آنها آن را با سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکتی مقایسه می کنند.

ظهور کریپتو به عنوان یک طبقه دارایی در ارتباط با یک جزء بازده، مجموعه جدیدی از ملاحظات را برای سرمایه گذاران هنگام ارزیابی فرصت های ریسک/پاداش در این فضا ارائه می دهد. با توجه به نوسانات و جدید بودن تقاضا برای استفاده از قراردادهای هوشمند، دارایی های استیکینگ را می توان معادل اوراق قرضه در نظر گرفت. بازدهی برای اثبات سهام مشابه اوراق قرضه شرکتی است زیرا به کارمزد/جریان های نقدی شبکه/شرکت مرتبط است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx