قیمت کاردانو چرا افزایش نمی‌یابد؟

تحلیل قیمت کاردانو
  • زمان مطالعه: 4دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 449 نفر

‌چرا قیمت کاردانو افزایش نمی‌یابد؟

اکوسیستم کاردانو رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند، حتی اگر قیمت کاردانو راکد مانده باشد. این وضعیت گیج‌کننده این سوال را مطرح می‌کند: چرا با وجود چشم‌انداز شکوفایی دیفای، یک جامعه قوی و پروژه‌های نوآورانه متعدد، توکن ADA کاردانو در مقایسه با همتایان خود از نظر قیمتی عقب‌تر است؟ در این مقاله، ما به عواملی که باعث رونق دیفای کار‌دانو می‌شوند، دلایل عملکرد ضعیف قیمت کاردانو و پتانسیل این پلتفرم برای کاهش فاصله با رقبای پیشرو دیفای می‌پردازیم.

درک معیارهای دیفای: ارزش کل قفل شده (TVL)

قراردادهای هوشمند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را تسهیل می‌کنند و کل ارزش قفل شده (TVL) وجوه کریپتویی توسط این برنامه‌ها را اندازه‌گیری می‌کند. در نتیجه، TVL به عنوان شاخص اصلی منافع عمومی در یک پروتکل خاص یا برنامه غیرمتمرکز (dApp) عمل می کند.

عواملی که به افزایش TVL کاردانو کمک می کند

از فوریه ۲۰۲۳، TVL کاردانو در حال افزایش بوده است. یکی از عوامل کمک کننده می تواند معرفی پروژه های جدید دیفای بر روی پلتفرم باشد که سرمایه گذاران را با وعده بازدهی بالا جذب می کند. علاوه بر این، هزینه های تراکنش کمتر در شبکه کاردانو در مقایسه با اتریوم، آن را به یک جایگزین جذاب تبدیل می کند. علاوه بر این، مکانیسم اجماع اثبات سهام منحصربه‌فرد کاردانو، که به دارندگان بلندمدت پاداش می‌دهد، ممکن است کاربران را تشویق کند که دارایی‌های خود را در پلتفرم‌های دیفای قفل کنند. این می تواند باعث رشد بیشتر TVL در کاردانو شود.

معمای قیمت کاردانو: چرا هیچ حرکتی وجود ندارد؟

برخلاف اکوسیستم پررونق دیفای، قیمت کار‌دانو راکد باقی مانده است. این پدیده سوالاتی را ایجاد می‌کند، زیرا ارزش توکن‌های بومی در پلتفرم‌های دیگر، مانند اتریوم، معمولاً با رشد دیفای مرتبط است. تحلیلگران حدس می زنند که تمرکز جامعه کاردانو بر نگهداری بلندمدت ممکن است حرکت قیمت توکن را محدود کند. عامل دیگر می تواند توسعه آهسته پلتفرم کاردانو باشد که باعث می شود سرمایه گذاران در ایمان خود به کاردانو مردد باشند. در نتیجه، با وجود رونق دیفای، قیمت کاردانو اساساً راکد باقی می‌ماند.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx