کاردانو در نیمه راه ارتقاء واسیل

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

هارد فورک واسیل کاردانو که قرار بود در ماه ژوئن راه اندازی شود، تقریبا تکمیل شده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط PoolTool، حدود 46 درصد از اپراتورهای سهام (SPOs) گره های خود را به نسخه 1.35.3 که هفته گذشته منتشر شد، به روز کرده اند. نسخه به شدت آزمایش شده برای ارتقاء هارد […]

کاردانو در نیمه راه ارتقاء واسیل

هارد فورک واسیل کاردانو که قرار بود در ماه ژوئن راه اندازی شود، تقریبا تکمیل شده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط PoolTool، حدود 46 درصد از اپراتورهای سهام (SPOs) گره های خود را به نسخه 1.35.3 که هفته گذشته منتشر شد، به روز کرده اند.

نسخه به شدت آزمایش شده برای ارتقاء هارد فورک آتی وسیل انتخاب شده است. همانطور که گزارش شده، 75٪ از SPO ها باید قبل از اینکه ارتقاء مورد انتظار انجام شود، گره های خود را ارتقا دهند. علاوه بر این، بنیاد کاردانو باید حداقل 25 صرافی ارز دیجیتال را قبل از راه اندازی شبکه اصلی داشته باشد تا از سطح نقدینگی کافی اطمینان حاصل شود. نگرانی‌ها در مورد شبکه آزمایشی کاردانو پس از یک توییت که توسط یک توسعه‌دهنده اکوسیستم منتشر شد، غالب شد.

در جریان پخش زنده اخیر، چارلز هاسکینسون از Input Output به سرمایه گذاران اطمینان داد که هیچ مشکل کیفی در ارتقاء واسیل وجود ندارد. اخیرا، هاسکینسون معتقد است که بحث در مورد مسائل فنی پیچیده باید از رسانه های اجتماعی دور بماند. ارتقاء واسیل در ابتدا قرار بود در اوایل ژوئن به صورت زنده در شبکه اصلی پخش شود، اما به دلیل مشکلات فنی چندین بار به عقب انداخته شد.

انتظار می‌رود که این ارتقای جاه‌طلبانه، قابلیت‌های مقیاس‌پذیری کاردانو را تا حد زیادی افزایش دهد. هارد فورک آلونزو کاردانو که در سپتامبر گذشته راه اندازی شد، قراردادهای هوشمند را فعال کرده است. توکن ADA به دلیل جنجال‌های شبکه آزمایشی ضعیف عمل کرده و در هفته گذشته 18.24 درصد کاهش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx