کوین بیس به ارائه خدمات استیکینگ خود ادامه می‌دهد

کوین بیس
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 334 نفر

علیرغم اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال سرکوب خدمات مربوط به اوراق بهادار غیر ثبت شده از طریق برنامه‌های استیکینگ است، صرافی ارزدیجیتال کوین بیس اعلام کرده است که به ارانه خدمات استیکینگ خود ادامه می‌دهد.

علیرغم سرکوب اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد خدمات استیکینگ ارائه شده توسط ارائه دهندگان متمرکز، کوین بیس مجدداً به مشتریان تاکید کرده است که خدمات استیکینگ آن ادامه خواهد داشت و “ممکن است در واقع افزایش یابد.” در یک ایمیل جدید به مشتریان، که توسط معامله‌گران محبوب مانند @AltcoinPsycho از طریق توییتر در ۱۰ مارس برجسته شده است، کوین‌بیس شرایط و ضوابط به‌روزرسانی شده خود را که از ۲۹ مارس شروع می‌شود، تشریح کرد.

ایمیل جدید کوین بیس در رابطه با استیکینگ:

«دارایی های شما به کسب پاداش ادامه خواهد داد، هیچ اقدامی لازم نیست… شما از پروتکل جوایز خود را کسب می کنید نه از کوین بیس.»

تحت شرایط جدید، کوین بیس به صراحت توضیح می دهد که کاربران از پروتکل های غیرمتمرکز پاداش دریافت می کنند و نه مستقیماً از خود صرافی. در این ایمیل آمده است:

«کوین‌بیس تنها به‌عنوان واسطه‌ای عمل می‌کند که شما، تأییدکننده‌ها و پروتکل را به هم متصل می‌کند؛ و درواقع سهمی از پاداش‌های استیکینگ خود را به شما نمی‌پردازد.» در این ایمیل آمده بود که:

«دارایی‌های استیکینگ شما به کسب پاداش ادامه خواهد داد. اگر می خواهید به استیکینگ ادامه دهید، هیچ اقدامی لازم نیست. در واقع جوایز شما ممکن است افزایش یابد.»

در حالی که تصور تداوم و افزایش احتمالی پاداش‌های کوین بیس ممکن است SEC را آزار دهد، به نظر می‌رسد تمایز واضح در مورد پاداش‌های پروتکل و ارائه‌دهنده خدمات، اقدامی برای جلوگیری از هرگونه مشکل منطقه خاکستری بالقوه است که صرافی رقیب کراکن اخیراً با آن مواجه شده است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، کراکن با پرداخت ۳۰ میلیون دلار تسویه حساب در ۹ فوریه به دلیل ادعای عدم ثبت برنامه استیکینگ به عنوان یک سرویس خود در SEC موافقت کرد. به عنوان بخشی از این معامله، کراکن دیگر نمی تواند خدمات استیکینگ را در ایالات متحده ارائه دهد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx