شدت گرفتن خروج شرکت های ارز دیجیتال از آمریکا

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

شدت گرفتن خروج شرکت های ارز دیجیتال از آمریکا من اخیراً با سناتور ایالات متحده سینتیا لومیس (R-Wyo.)، با نام مستعار ملکه ارز دیجیتال صحبت کردم، که می خواهد قانونی را تصویب کند که وضوح نظارتی را به فضای ارزهای دیجیتال ارائه دهد. او ناامید است که هنوز اتفاق نیفتاده است. او گفت: “شکست کنگره […]

ارز دیجیتال در آمریکا

شدت گرفتن خروج شرکت های ارز دیجیتال از آمریکا

من اخیراً با سناتور ایالات متحده سینتیا لومیس (R-Wyo.)، با نام مستعار ملکه ارز دیجیتال صحبت کردم، که می خواهد قانونی را تصویب کند که وضوح نظارتی را به فضای ارزهای دیجیتال ارائه دهد. او ناامید است که هنوز اتفاق نیفتاده است. او گفت: “شکست کنگره ایالات متحده در اتخاذ سیاست، صنعت ارز دیجیتال را به کشورهای دیگر سوق می دهد.” «اروپا از نظر چهارچوب نظارتی از ما جلوتر است. استرالیا و بریتانیا از ما جلوتر هستند. سوئیس خیلی جلوتر از ماست.»
سایر بزرگان نیز چنین چیزی گفته اند. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، به بلومبرگ گفت که صنعت ارز دیجیتال «از قبل شروع به مهاجرت از ایالات متحده کرده است. کوین بیس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، در حال بررسی راه اندازی یک پلتفرم معاملات خارجی است که ناشی از عدم قطعیت نظارتی ایالات متحده است. سیرکل، ناشر استیبل کوین USDC، در حال افتتاح دفتر جدیدی در پاریس است، زیرا همانطور که مدیر ارشد استراتژی سیرکل گفته است، “فرانسه به طور فزاینده ای به عنوان یک رهبر در ارزهای دیجیتال شناخته می شود.”

پس این تهدید چقدر جدی است؟ آیا واقعاً شرکت های ارز دیجیتال ایالات متحده را ترک می کنند؟ یا اینها فقط تهدبدهای توخالی است. به هر حال گارلینگ هاوس تهدید کرد که در سال 2020 دفتر مرکزی ریپل را از ایالات متحده منتقل خواهد کرد اما دفتر ریچا هنوز در آمریکا قرار دارد.

100 درصد این موج مهاجرت در حال وقوع است. این کاملا درست است که مردم در حال رفتن هستند. گوتلیب می گوید بسیاری از این بنیانگذاران 20 ساله، بدون بچه هستند و می توانند از هر جایی کار کنند. برخی از باهوش‌ترین کارآفرینان جوانی که داریم می‌گویند: «خب، فراموشش کن. من به کیمن ها خواهم رفت. من به پرتغال خواهم رفت. من به سنگاپور خواهم رفت.»
من برخی از این ها را دیده ام در سال‌های 2018 و 2019 من به طور انحصاری در خارج از کشور زندگی می‌کردم و در اطراف مراکز عشایری دیجیتال از جمله لیسبون، بوداپست، چیانگ مای و بالی می‌چرخیدم. هر نقطه یک صحنه رمزنگاری شلوغ داشت. اگر جوان و مجرد هستید و پر از هوس سرگردان هستید، چرا نمی خواهید در ویلایی ساحلی با هزینه ماهانه 600 دلار زندگی کنید؟ (همانطور که در سال 2018 نوشتم، عشایر ارز دیجیتال و دیجیتال یک تناسب طبیعی هستند، زیرا «عشایر، بنا به تعریف، غیرمتمرکز هستند.») سپس همه‌گیری کووید-19 این روند گسترده‌تر آمریکایی‌ها را که در خارج از کشور کار می‌کنند تسریع کرد، زیرا بقیه جهان این مفهوم را کشف کردند.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx