9 دارایی کریپتو که کمتر از ارزش واقعی خود قیمت گذاری شده‌اند

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

پلتفرم تحلیلی سنتیمنت می‌گوید که بزرگ‌ترین میم کوین‌ها از نظر ارزش بازار و هفت دارایی کریپتو دیگر در حال حاضر ریسک نسبتاً کمتری برای سرمایه‌گذاران دارند. سنتیمنت می‌گوید بر اساس شاخص “ارزش بازار بر ارزش واقعی (MVRV)”، دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) کمتر از ارزش واقعی خود ارزش‌گذاری شده و ریسک پایین‌تری برای […]

کریپتو

پلتفرم تحلیلی سنتیمنت می‌گوید که بزرگ‌ترین میم کوین‌ها از نظر ارزش بازار و هفت دارایی کریپتو دیگر در حال حاضر ریسک نسبتاً کمتری برای سرمایه‌گذاران دارند.

سنتیمنت می‌گوید بر اساس شاخص “ارزش بازار بر ارزش واقعی (MVRV)”، دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) کمتر از ارزش واقعی خود ارزش‌گذاری شده و ریسک پایین‌تری برای سرمایه‌گذاری دارند. دوج کوین در زمان نگارش مقاله با قیمت 0.86 دلار معامله می شود در حالی که شیبا اینو در حدود 0.000012 دلار نوسان می کند.

شاخص MVRV برای تعیین اینکه آیا دارایی کمتر از ارزش واقعی خود ارزش گذاری شده است یا بیش از حد ارزش گذاری شده است، استفاده می شود. هنگامی که امتیاز MVRV در قلمرو منفی است، به این معنی است که دارایی کمتر ارزش گذاری شده است و بالعکس. طبق گفته سنتیمنت، شیبا اینو در حال حاضر دارای امتیاز 1.88- است در حالی که دوج کوین 0.162- است.

سایر دارایی های کریپتو که سنتیمنت می گوید کمتر از ارزش واقعی خود ارزش گذاری شده اند عبارتند از: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، XRP، کاردانو (ADA)،پالیگان (MATIC)، توکن صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (UNI) و اوراکل چین لینک(LINK). از سوی دیگر، سنتیمنت می گوید که بایننس کوین (BNB)، با امتیاز MVRV 0.87، بیش از حد ارزش گذاری شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx