تحلیل و بررسی وضعیت الروند EGLD

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

الروند، شبکه بلاک چین قرارداد هوشمند مقیاس‌پذیر، در گزارش هفتگی اکوسیستم خود که به تازگی منتشر شده است، کاربران را از تحولات شبکه خود در هفته گذشته مطلع کرد. الروند با مجموع آدرس 1,852,288، رشد 1 درصدی را در شاخص آدرس‌های شبکه در هفته گذشته به ثبت رساند. در مدت مشابه، تراکنش های انجام شده […]

تحلیل و بررسی وضعیت الروند EGLD

الروند، شبکه بلاک چین قرارداد هوشمند مقیاس‌پذیر، در گزارش هفتگی اکوسیستم خود که به تازگی منتشر شده است، کاربران را از تحولات شبکه خود در هفته گذشته مطلع کرد. الروند با مجموع آدرس 1,852,288، رشد 1 درصدی را در شاخص آدرس‌های شبکه در هفته گذشته به ثبت رساند. در مدت مشابه، تراکنش های انجام شده در این بلاک چین 1 درصد رشد داشته است. در مورد استکینگ EGLD در شبکه نیز، افزایش 0.14٪ ثبت شد. تا زمان نگارش این مقاله، در مجموع 13,442,146 کوین EGLD در الروند استیک شده است. این نشان دهنده رشد 20 درصدی نرخ استیک EGLD در بلاک چین بر اساس یک سال تا به امروز (YTD) است.

الروند

با رشد مداوم در استیک EGLD، آیا رشد همه جانبه ای در این بلاک چین وجود داشته است؟ بیایید نگاهی بیندازیم.

نگاهی به سال گذشته برای الروند

به گفته الروند اکسپلورِر، 56940493 تراکنش از زمان راه اندازی تا به امروز در شبکه انجام شده است. سالی که تاکنون با کاهش معاملات روزانه در الروند همراه بوده است. با 71,436 تراکنش در زمان انتشار مقاله، تراکنش های روزانه در شبکه از اول ژانویه 117 درصد کاهش یافته است.

الروند

با کاهش مداوم تراکنش‌های روزانه در الروند، داده‌های توکن ترمینال نشان داد که درآمد روزانه در شبکه از ماه مارس کاهش یافته است. از 11 سپتامبر، شبکه بلاک چین روزانه 1437 دلار درآمد داشت. طبق گفته توکن ترمینال، در 180 روز گذشته، درآمد روزانه الروند 82٪، 71٪ در 90 روز گذشته، و 20٪ در ماه گذشته کاهش یافته است.

الروند

جالب اینجاست که با وجود کاهش تراکنش ها و درآمد روزانه در شبکه، کاربران همچنان به الروند هجوم می آورند. با این حال، این نشان می‌دهد که رشد آدرس‌ها نتوانسته است به تراکنش‌های بیشتری در شبکه تبدیل شود. کل آدرس های الروند به 1852372 رسید که از ابتدای سال 36 درصد رشد داشته است.

الروند

وضعیت EGLD چطور است؟

اگرچه استیک EGLD در الروند از آغاز سال 20 درصد رشد داشته است، اما قیمت EGLD نتوانسته رشد مشابهی را ببیند. قیمت هر سکه EGLD با قیمت 53.51 دلار در زمان انتشار، از آغاز سال 78 درصد کاهش یافته است. بر اساس داده های کوین مارکت کپ، EGLD در ابتدای سال 243 دلار معامله شد. با کاهش شدید قیمت هر EGLD، حجم معاملات روزانه کوین نیز در طول زمان کاهش یافته است. تا کنون در این ماه، قیمت دارایی تنها 1 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.
این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx