انتقال سنگین نهنگ های اتریوم

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

انتقال بیش از 145 میلیون دلار اتریوم توسط نهنگ ها یک نهنگ اتریوم به طور ناگهانی صدها میلیون دلار اتریوم را جابه‌جا می‌کند، زیرا پادشاه آلت‌کوین نشانه‌هایی از ضعف خود را نشان می‌دهد. بر اساس داده‌های پلتفرم Whale Alert، این سرمایه‌گذار با کیف پولی به ارزش، 100000 اتریوم معادل 145.62 میلیون دلار از یک کیف […]

اتریوم

انتقال بیش از 145 میلیون دلار اتریوم توسط نهنگ ها

یک نهنگ اتریوم به طور ناگهانی صدها میلیون دلار اتریوم را جابه‌جا می‌کند، زیرا پادشاه آلت‌کوین نشانه‌هایی از ضعف خود را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های پلتفرم Whale Alert، این سرمایه‌گذار با کیف پولی به ارزش، 100000 اتریوم معادل 145.62 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس به کیف پول دیگر منتقل کرده است.

Whale Alert همچنین متوجه می‌شود که توکن‌ها در صبح روز 16 سپتامبر، تنها یک روز پس از انتقال دومین دارایی بزرگ رمزنگاری‌شده توسط ارزش بازار، از مکانیزم اجماع اثبات کار به یک مکانیسم اثبات سهام منتقل شده‌اند و به بالاترین جایگاه تبدیل شده‌اند. آلت کوین سازگارتر با محیط زیست است.

این نقل و انتقالات چند روز پس از آن صورت می گیرد که شرکت اطلاعات بازار Santiment اشاره کرد که معیار ارزش شبکه (NVT) پلت فرم قرارداد هوشمند پیشرو، که رابطه بین حجم انتقال و ارزش بازار را توصیف می کند، در بهترین وضعیت خود در 16 ماه گذشته است.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1433 دلار ، 5 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته و 19.3 درصد کاهش نسبت به بالاترین سطح هفت روزه خود که 1777 دلار بوده است، داشته .

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx