FTX برنده حراج وویجر شد

وویجر
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 405 نفر

وویجر امروز اعلام کرد FTX برنده مزایده وام دهنده ورشکسته Voyager Digital و دارایی های آن با پیشنهادی در حدود ۱.۴ میلیارد دلار شده است.

این پیشنهاد منعکس کننده بیش از ۱.۳ میلیارد دلار ارزش بازار منصفانه کریپتوهای ذخیره شده در پلتفرم Voyager است، اگرچه ارزش نهایی معامله بر اساس قیمت‌ها در تاریخ تعیین‌شده خواهد بود. بر اساس بیانیه این شرکت، این پیشنهاد همچنین شامل “ملاحظات اضافی است که تخمین زده می شود حدود ۱۱۱ میلیون دلار ارزش افزایشی را ارائه دهد.”

طبق این بیانیه، کمیته رسمی بستانکاران بدون تضمین، که نماینده مشتریان و طلبکاران در فرآیند ورشکستگی است، “به طور فعال در حراج رقابتی شرکت کرد و از پیشنهاد برنده FTX US حمایت کرد.”

در بیانیه آمده است: «پیشنهاد FTX US با ارائه مسیری روشن برای بدهکاران به منظور تکمیل طرح فصل ۱۱ و بازگشت سرمایه به مشتریان و سایر طلبکاران، ارزش را به حداکثر می رساند و مدت باقیمانده بازسازی شرکت را به حداقل می رساند. پلتفرم معاملاتی ایمن و پیشرو در بازار FTX US، مشتریان را قادر می‌سازد تا پس از پایان فصل ۱۱ شرکت، ارزهای دیجیتال را تجارت و ذخیره کنند.

مطالبات وویجر علیه صندوق ورشکسته Three Arrows Capital (3AC)، در دارایی باقی می ماند و هرگونه وجوهی که از وام ۶۵۰ میلیون دلاری به ۳AC بازیابی می شود بین طلبکاران توزیع می شود.

این پیشنهاد منوط به فرآیندهای تأیید دادگاه، از جمله رأی طلبکار است. جلسه استماع این موضوع برای ۱۹ اکتبر برنامه ریزی شده است

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx