حدود یک میلیون آدرس بیش از یک بیت کوین دارند

آدرس بیت کوین
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 447 نفر

نزدیک به ۱ میلیون آدرس بلاک چین اکنون بیش از ۱ بیت کوین را در خود جای داده است

داده های زنجیره ای نشان می دهد که ریزش طولانی بیت‌کوین به زیر ۲۴۰۰۰ دلار فرصت کافی برای دارندگان کوچکتر فراهم کرد تا اندازه موقعیت خود را افزایش دهند. اکنون نزدیک به ۱ میلیون آدرس بیت کوین دارای بیش از ۱ بیت‌کوین است که بیشتر آن بین سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۳ جمع آوری شده است.

ظهور میگوهای بیت‌کوین

طبق داده‌های زنجیره‌ای ارائه‌شده توسط LookIntoBitcoin، تا ۲۹ مارس ۹۹۱۶۷۰ آدرس بیت‌کوین بیش از ۱ بیت‌کوین را در خود جای داده است. این عدد از زمان پیدایش بیت‌کوین با ورود بیت‌کوین بیشتری به شبکه، به‌طور مداوم افزایش یافته است.

با این حال، این رقم به ویژه پس از فروپاشی غول صرافی FTX در نوامبر به سرعت افزایش یافت، از ۹۱۵,۱۱۰ در ۸ نوامبر به ۹۶۱,۷۵۶ در ۸ دسامبر. این رویداد قیمت بیت کوین را برای اولین بار از سال ۲۰۲۰ به ۱۵,۵۰۰ دلار کاهش داد، که احتمالاً به هولدرها فرصت مناسبی اختصاص داده شده است.

آدرس های بیت کوین

تولیدکنندگان کیف پول‌های سخت‌افزاری مجزای کریپتو در روزهای پس از ورشکستگی FTX شاهد فروش بی‌سابقه‌ای بودند که نشان‌دهنده فشار گسترده به سمت کیف پول‌های فردی بیش از کیف‌پول‌های صرافی متمرکز است. این همچنین می‌تواند به توضیح رشد موجودی آدرس‌های کوچکتر کمک کند، زیرا صرافی‌ها اغلب هزاران بیت کوین کاربر را در یک زمان در یک آدرس بلاک چین جمع می‌کنند.

علاوه بر این، شرکت اطلاعاتی بلاک چین گلسنود در آن زمان اشاره کرد که «میگوها»، آدرس‌های بلاک چین با دارایی کمتر از ۱ بیت کوین، در یک ماه پس از شکست FTX، رکورد ۹۶.۲ هزار بیت‌کوین را به دارایی‌های جمعی خود اضافه کرده‌اند.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx