بررسی عملکرد OpenSea Ethereum و Polygon در 30 روز گذشته

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

نحوه عملکرد OpenSea Ethereum و Polygon در این ماه، که با رشد در اکثر بخش‌ها مشخص شد، اکوسیستم ارزهای دیجیتال از رکودی که در نیمه اول سال دریافت کرد، رهایی یافت. این کاهش عملکرد باعث شده بسیاری باور کنند که ما بالاخره به کف بازار نزولی رسیدیم. با این حال، با وجود افزایش صعودی در […]

عملکرد سی روزه پالیگان و اتریم در Open sea

نحوه عملکرد OpenSea Ethereum و Polygon

در این ماه، که با رشد در اکثر بخش‌ها مشخص شد، اکوسیستم ارزهای دیجیتال از رکودی که در نیمه اول سال دریافت کرد، رهایی یافت. این کاهش عملکرد باعث شده بسیاری باور کنند که ما بالاخره به کف بازار نزولی رسیدیم.

با این حال، با وجود افزایش صعودی در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال، علاقه به پروژه های NFT همچنان رو به کاهش است. در واقع، طبق NFTGo، ارقام 234,944,782.13 دلاری در حجم فروش در 30 روز گذشته ثبت شده است – کاهش 12.25 درصدی.

علاوه بر این، داده‌های CryptoSlam نشان داد که حجم فروش پروژه‌های بلوچیپ مانند Bored Apes و Otherdeed کاهش یافته است. این میزان در 30 روز گذشته به ترتیب 36 درصد و 25 درصد کاهش داشته است.

OpenSea، محبوب‌ترین بازار NFT جهان، با وجود کاهشی در برخی معیارها، در ماه جولای افت عملکرد خود را ثبت کرد. این در مقایسه با عملکرد آن در ماه ژوئن.

علاوه بر این، Opensea Polygon افت قابل توجهی نیز ثبت کرد.

OpenSea Ethereum برای برنده شدن؟

بر اساس داده های Dune Analytics، در ماه ژوئن، OpenSea Ethereum حجم فروش 695 میلیون دلاری را به ثبت رساند. با این حال، با ثبت 513 میلیون دلار حجم فروش در 30 روز گذشته، کاهش 26 درصدی مشاهده شد.

حجم معاملات ماهانه Open sea بستر اتریوم
حجم معاملات ماهانه Open sea بستر اتریوم

با این حال، با کاهش از ابتدای سال، 30 روز گذشته برای فروش در OpenSea Polygon تفاوتی نداشت. با فروش 6,216,798 دلاری در شبکه، کاهش 42 درصدی نسبت به 8,856,717 دلار ثبت شده در ماه قبل که در 30 روز گذشته ثبت شده بود.

حجم معاملات ماهانه در Opensea بر بستر پالیگان
حجم معاملات ماهانه در Open sea بر بستر پالیگان

جالب اینجاست که علیرغم کاهش حجم فروش در OpenSea Ethereum، 30 روز گذشته با افزایش تعداد NFT های فروخته شده در شبکه همراه بود.

با فروش 1,649,129 NFT، افزایش 6 درصدی نسبت به ارقام ثبت شده در ژوئن مشاهده شد.

حجم NFT های فروخته شده بر بستر اتریوم
حجم NFT های فروخته شده بر بستر اتریوم

با این حال، OpenSea Polygon داستان متفاوتی را بیان کرد. در حالی که تعداد کل NFT های فروخته شده در شبکه در 30 روز گذشته به 101,949 رسیده است، از رقم 154,282 در ژوئن 51 درصد کاهش داشته است.

حجم NFT های فروخته شده بر بستر پالیگان
حجم NFT های فروخته شده بر بستر پالیگان

در نهایت، در 30 روز گذشته، OpenSea Ethereum شاخص 407115 را به عنوان معامله‌گران فعال ماهانه خود ثبت کرد. این نشان دهنده رشد 3 درصدی از 393737 ثبت شده در ژوئن است. از سوی دیگر، در چند ضلعی OpenSea، شاخص معامله گران فعال در 30 روز گذشته 28 درصد کاهش یافته است.

جولای تاکنون

طبق داده‌های NFTGo، در 30 روز گذشته، تعداد کل آدرس‌های منحصربه‌فردی که حداقل یک NFT را از هر یک از مجموعه‌های فهرست‌شده در پلتفرم تحلیلی خریداری یا فروخته‌اند، 1.67 درصد کاهش یافته است. این میزان در ماه ژوئن 12 درصد کاهش یافته بود.

به این ترتیب تعداد کل معامله‌گران در بازارهای NFT در ماه جولای به 336,455 نفر رسید، در مقایسه با 313,341 معامله‌گر که در ماه ژوئن ثبت شده بود.

 

منبع : NFTGo
منبع : NFTGo
این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx