پالیگان شاهد یک افزایش گسترده در حجم تراکنش‌ها است

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

پالیگان (MATIC) شاهد یک افزایش گسترده در حجم تراکنش‌ها بود زیرا این مشخصه در روز 24 مارس از 40 میلیون دلار گذشت. MATIC در بین 10 رمزارز برتر، تنها رمزارزی بود که این آمار را ثبت کرد. به غیر از پالیگان، فچ [FET] و سندباکس [SAND] رشد مشابهی را ثبت کردند. همچنین نکته قابل توجه […]

پالیگان

پالیگان (MATIC) شاهد یک افزایش گسترده در حجم تراکنش‌ها بود زیرا این مشخصه در روز 24 مارس از 40 میلیون دلار گذشت. MATIC در بین 10 رمزارز برتر، تنها رمزارزی بود که این آمار را ثبت کرد. به غیر از پالیگان، فچ [FET] و سندباکس [SAND] رشد مشابهی را ثبت کردند.

همچنین نکته قابل توجه دیگر انباشت در حال افزایش MATIC توسط نهنگ‌ها بود. نمودار سنتیمنت نشان داد که انباشت MATIC توسط آدرس‌های برتر در هفته گذشته افزایش یافته است که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به این توکن است.

قیمت پالیگان

پالیگان محبوبیت پیدا می‌کند

نه تنها انباشت MATIC توسط نهنگ‌ها بیشتر شده، بلکه رشد در سایر جنبه‌ها نیز مشاهده شد. به عنوان مثال، نمودار دون آنالیتیکس نشان می‌دهد که تعداد کاربران منحصر به فرد MATIC در یک روند افزایشی هستند، که نشان دهنده استفاده و پذیرش بیشتر از شبکه است.

اگرچه دلایل متعددی برای این رشد وجود دارد، اما یکی از آنها را می‌توان به مشارکت اخیر متیک با Immutable، یک پلت فرم بازی پیشرو در وب3 نسبت داد.

پالیگان

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx