پامپ شیبا باعث لیکویید شدن بیش از ۲۰۰ میلیون دلار گشت

شیبا
  • زمان مطالعه: 4دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 444 نفر

در طول هفته، بازار کریپتو تسلیم فشار فروش بود. این فروش‌ها مسیر بازار را تغییر دادند، زیرا بسیاری از رمز ارز های برتر سقوط کردند. با این حال، میم کوین شیبا اینو ممکن است آیین پیروی از حرکت بیت کوین را «نادیده گرفته باشد».

در زمان انتشار، شیبا در قیمت توکن خود ۴.۱۲ درصد افزایش داشت. در مقابل بیت کوین و اتریوم، شیبا نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت. این کریپتوکارنسی در برابر اتریوم ۶.۹۴ درصد افزایش داشت در حالی که در برابر پادشاه کوین ها ،بیت کوین  ۴.۰۹ درصد افزایش یافت.

فهرست این محتوا

قدرت ناکافی

این حرکت شیبا ممکن است برای بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال غافلگیر کننده باشد. این به این دلیل است که از زمان شروع افت قیمت، نقدینگی های گسترده ای در سراسر بازار کریپتو صورت گرفته است. تا ۱۹ آگوست، CoinGlass گزارش داد که بیش از ۵۰۰ میلیون دلار “لیکوییدشدن ” صورت گرفته است که معامله‌گران بیت و اتر بیشترین آسیب را دیده‌اند

منبع: CoinGlass


منبع: CoinGlass

لیکویید شدن ها در حال حاضر کاهش یافته است، اما بطور کامل از بین نرفته اند. داده‌های CoinGlass نشان داد که ۲۴ ساعته در زمان نگارش این مقاله حدود ۴۱۷۰.۵۰ میلیون از بین رفته است. با این حال ممکن است به نظر برسد که بخش مهمی از حمله را تشکیل نداد. اما نشان میدهد معامله گران در پوزیشن های شورت تا لانگ غلبه دارند.

در زمان انتشار، شیبا  در مجموع ۲۶۰۲۰۰ دلار حجم لیکویید شده در دوازده ساعت گذشته ثبت کرد. با این حال، از ۱۹ اگوست تا این دوره گزارش، ۱.۰۶ میلیون دلار بود.

 منبع: CoinGlass


منبع: CoinGlass

 

این موقعیت کوتاه مدت همچنین به شیبا کمک کرد تا جایگاه دوازدهم در ارزش بازار را طبق کوین مارکت کپ بازپس گیرد. علاوه بر این، رالی ممکن است با این پیش‌بینی که شیبا می‌تواند در بیشتر هفته آینده صعودی بماند، همسو باشد. اما چه چیز دیگری علاوه بر مانور دادن بر آمار لیکویید، بر افزایش قیمت شیبا تأثیر گذاشته است؟

پامپ شیبا؟

بر اساس داده های سنتیمنت، حجم معاملات شیبا پس از کاهش شدید بین ۱۵ تا ۱۸ اوت افزایش یافته است. تا زمان نوشتن این مقاله، حجم آن به ۹۴۴.۸۴ میلیون دلار رسید. به همین ترتیب، سپرده‌های فعال در صرافی‌ها افزایش یافته و روند مشابهی را دنبال کرده است.

منبع: Santiment

منبع: Santiment

 

با این حال، جریان پول Chaikin (CMF) به رنگ سبز ممکن است با پیش بینی افزایش بیشتر با حرکت فعلی شیبا مخالف باشد. با ارزش ۰.۱۵-، به نظر می رسد که سرمایه گذاران شیبا از استقرار نقدینگی بیشتر در اکوسیستم خود جلوگیری کرده اند.

حجم در یک موقعیت نزولی قرار داشت، اگرچه نشانه هایی وجود داشت که می تواند بالاتر رود، اما رسیدن به نقطه صفر چالش برانگیز به نظر می رسید. در مورد حجم On-Balance (OBV) به رنگ آبی، در جهت بالا بود. ارزش ۴۶۱.۳۰ تریلیون دلار با پتانسیل رسیدن به ۴۸۳.۳۴ تریلیون دلار در ۱۴ اوت بود.

نمودار شیبا

نمودار شیبا

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx