تریدرهای زن ارز دیجیتال سنگاپوری عملکرد بهتری نسبت به مردان داشته‌اند

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تریدرهای زن ارز دیجیتال سنگاپوری عملکرد بهتری نسبت به مردان داشته‌اند بر اساس نظرسنجی از صرافی ارز دیجیتال Independent Reserve، زنان سنگاپوری نسبت به همتایان مرد خود، اندکی بیشتر احتمال دارد که سود کنند یا حداقل از طریق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کمتر ضرر کنند. نظرسنجی سالانه شاخص ارزهای دیجیتال مستقل (IRCI) که در […]

تریدر ارز دیجیتال زن

تریدرهای زن ارز دیجیتال سنگاپوری عملکرد بهتری نسبت به مردان داشته‌اند

بر اساس نظرسنجی از صرافی ارز دیجیتال Independent Reserve، زنان سنگاپوری نسبت به همتایان مرد خود، اندکی بیشتر احتمال دارد که سود کنند یا حداقل از طریق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کمتر ضرر کنند. نظرسنجی سالانه شاخص ارزهای دیجیتال مستقل (IRCI) که در 28 مارس منتشر شد، در فوریه انجام شد و از 1500 فرد ساکن سنگاپور در مورد نگرش آنها نسبت به ارزهای دیجیتال نظرسنجی شد.

بر اساس داده‌های نظرسنجی، 76 درصد از زنان گزارش دادند که در سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال خود پول درآورده‌اند، در حالی که این رقم در مردان تنها 72 درصد است. نتایج این نظرسنجی می‌گوید: «از زمان راه‌اندازی IRCI در سنگاپور در سال 2021، این اولین بار است که زنان عملکرد بهتری از همتایان مرد خود دارند.»

این نظرسنجی همچنین افزایش مشارکت زنان در سرمایه‌گذاری‌های کریپتو را در سال جاری نشان می‌دهد، به طوری که 37 درصد از زنان مورد بررسی گفتند که سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با کریپتو داشته‌اند که در مقایسه با سال قبل 7 درصد افزایش داشته است.

از سوی دیگر، 48 درصد از مردان گفتند که در این فعالیت شرکت کردند که در مقایسه با سال 2022 یک درصد کاهش داشت. تعداد قابل توجهی از زنان مورد بررسی نیز مواضع صعودی را نسبت به کریپتو بیان کردند و 24 درصد اظهار داشتند که «بیش از 20 درصد از سبد سرمایه گذاری خود را به این طبقه دارایی اختصاص داده اند».

این گزارش می افزاید: «در طی 12 ماه آینده، 48 درصد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بیشتر در سبد موجود خود دارند در حالی که 43 درصد قصد دارند به توکن های دیگر، پروژه های دیفای یا NFT وارد شوند.»

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx