سولانا و فایل کوین از آغاز یک همکاری خبر دادند

سولانا
  • زمان مطالعه: 1دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 259 نفر

سولانا (SOL) و فایل کوین (FIL) از همکاری جدیدی برای تقویت زیرساخت ذخیره‌سازی غیرمتمرکز داده‌ها خبر دادند. این توافق، دو غول دنیای بلاکچین را گرد هم می‌آورد. سولا‌نا از راهکارهای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز فایل کوین استفاده خواهد کرد تا مقیاس پذیری خود را افزایش دهد، پروتکل‌های امنیتی خود را تقویت کند و از جابجایی داده‌های غیرضروری و اضافی جلوگیری کند.

استفاده از قابلیت‌های ذخیره‌سازی غیرمتمرکز فایل کوین، بخشی از هدف سولانا برای غیرمتمرکز کردن ذخیره‌سازی داده‌ها و افزایش دسترسی کاربران، از جمله توسعه‌دهندگان و تحلیلگران داده، به تاریخچه بلاک‌های شبکه است. حساب رسمی فایل کوین در X (توییتر سابق) نوشت:

“ادغام سولانا با فایل کوین یک حرکت قابل توجه از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی متمرکز و گامی قابل توجه در جهت افزایش قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری بلاک‌چین سولا‌نا است. سولانا از فایل کوین استفاده می‌کند تا تاریخچه بلاک خود را در دسترس‌تر و قابل استفاده‌تر کند.”

پس از این اعلامیه، هیجان در جامعه ارزهای دیجیتال به شدت بالا گرفت. آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیان‌گذاران سولانا، در پلتفرم X شوق خود را ابراز کرد و از فایل کوین به دلیل ایجاد یک لایه بایگانی غیرمتمرکز که به عنوان سنگ بنای این ادغام عمل خواهد کرد، قدردانی کرد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx