سولانا در تعداد آدرس‌های فعال از اتریوم پیشی گرفت

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن (Nansen)، شش بلاک چین اصلی در ماه مارس بیش از یک میلیون آدرس فعال داشتند. «آدرس های فعال» در این زمینه به کسانی اطلاق می شود که تراکنش انجام داده اند. شش بلاک چین نام برده شده عبارتند از؛ بایننس چین، سولانا (کیف پول)، اتریوم، پالیگان، […]

سولانا

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن (Nansen)، شش بلاک چین اصلی در ماه مارس بیش از یک میلیون آدرس فعال داشتند. «آدرس های فعال» در این زمینه به کسانی اطلاق می شود که تراکنش انجام داده اند. شش بلاک چین نام برده شده عبارتند از؛ بایننس چین، سولانا (کیف پول)، اتریوم، پالیگان، آربیتروم و فانتوم.

سولانا

زنجیره BNB در آدرس‌های فعال با 13.3 میلیون کاربر، رهبری می‌کرد. کیف پول های فعال در شبکه سولانا در ماه مارس افزایش یافت و از سایر بلاک چین ها از جمله اتریوم پیشی گرفت. کیف پول‌های اکتیو برای سولانا 5.8 میلیون بود، در حالی که اتریوم با 5.2 میلیون آدرس فعال، در رتبه سوم پس از سولانا قرار گرفت. بلاک چین های پالیگان، آربیتروم و فانتوم به ترتیب 3.9 میلیون، 2.2 میلیون و 1 میلیون آدرس فعال را مشاهده کردند. نانسن موجودیت‌هایی را فهرست می‌کند که در رشد آدرس‌های فعال برای بلاک چین‌های ذکر شده نقش دارند.

در زنجیره BNB، بایننس و پنکیک سواپ از نظر کاربران فعال پیشتاز هستند، اما پروژه‌های اجتماعی وب3 مانند پروتکل Space ID نیز در حال پیشرفت هستند. در سولانا، Raydium Protocol، Stepn و Orca همچنان با بیشترین تعداد کاربر پیشتاز هستند. در همین حال، در اتریوم، در 30 روز گذشته، zksync و StarkWare یک افزایش خیره کننده 1322 درصدی و 805 درصدی در کاربران را تجربه کرده اند که احتمالاً به دلیل حجوم علاقمندان به ایردراپ از زنجیره های دیگر است.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx