۵ ارز دیجیتال برتر بر اساس فعالیت توسعه روزانه در GitHub

کاردانو
  • زمان مطالعه: ۳دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 530 نفر

صنعت ارزهای دیجیتال به دنبال ویرانی ایجاد شده توسط فروپاشی FTX همچنان در حال بهبود است. با این وجود، تیم های توسعه در میان شبکه های اصلی بلاکچین به ساخت و گسترش در سراسر اکوسیستم خود ادامه می دهند. بر اساس داده‌های پروف آو گیت‌هاب (ProofofGitHub)، از ۸ دسامبر ۲۰۲۲، کاردانو (ADA) با تعداد کل ۷۳۸ فعالیت توسعه GitHub را رهبری می‌کند. رتبه دوم بر اساس فعالیت های توسعه، کازماس (ATOM) با ۶۶۴ بود.

از طرفی، پولکادات (DOT)، آپتیمیزم (OP) و اینترنت کامپیوتر (ICP) نیز با ۵۶۲، ۵۰۲ و ۳۷۸ توسعه روزانه در گیت‌هاب در بین ۵ پروژه برتر قرار دارند.

قیمت کاردانو

کاردانو همچنان پیشرو در توسعه

جالب توجه است که کاردانو بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط پلتفرم هوشمند بلاکچین، سنتیمنت، بالاترین فعالیت توسعه را در ماه نوامبر به ثبت رساند. ظاهر پیشرفت کار‌دانو در دسامبر آغاز شد، درحالی که در نوامبر فعالیت های توسعه آن متوقف شده بود. شبکه کاردانو هر روز در ماه دسامبر به جز ۴ دسامبر، زمانی که 0chain فعالیت توسعه روزانه را رهبری می کرد، توسعه دهنده پیشرو بوده است.

در واقع، کاردانو در حال ثبت افزایش پیوسته در قراردادهای هوشمند نیز می‌باشد و تعداد کل قراردادهای هوشمند مبتنی بر پلتفرم پلوتوس را بیش از ۳۰۰ درصد در سال ۲۰۲۲ افزایش داده است و تعداد ۴۰۰۰ اسکریپت را شامل می شود.

در همین حال، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو نیز فاش کرده است که «قراردادهای هوشمند محرمانه» به زودی برای کاردانو در بلاکچین جدید متمرکز بر حریم خصوصی، Midnight، در دسترس است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx