هدف چین لینک چیست؟ سخنان سرگی نظروف

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

سرگی نظروف، خالق چین لینک (LINK) دیدگاه خود را برای آینده شبکه اوراکل غیرمتمرکز و همچنین آینده صنعت کریپتو به طور کلی شرح می دهد. نظروف در مصاحبه جدیدی با Bankless می گوید که صنعت کریپتو هنوز در روزهای اولیه خود است. او به موفقیت چین‌لینک در آوردن داده های دنیای واقعی به شبکه های […]

هدف چین لینک چیست؟ سخنان سرگی نظروف

سرگی نظروف، خالق چین لینک (LINK) دیدگاه خود را برای آینده شبکه اوراکل غیرمتمرکز و همچنین آینده صنعت کریپتو به طور کلی شرح می دهد. نظروف در مصاحبه جدیدی با Bankless می گوید که صنعت کریپتو هنوز در روزهای اولیه خود است.

او به موفقیت چین‌لینک در آوردن داده های دنیای واقعی به شبکه های غیرمتمرکز به عنوان تنها شروع اشاره می کند.

من فکر می‌کنم توکن‌ها و مالکیت، چه توکن‌های سهام یا توکن‌های ابزاری یا توکن‌های NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض)، تازه شروع کار است. هدف ما با شبکه چین لینک ارتقاء همه چیز است و من بسیار مفتخرم که در بیمه دیفای و بازی های ضد کلاهبرداری تأثیر داشته ایم.

نظروف می‌گوید که چشم‌انداز نهایی او برای چین لینک و این صنعت، ارائه یک بنیاد متن‌باز و غیرمتمرکز است که به مردم و شرکت‌ها اعتماد مبتنی بر نرم‌افزار بدون نیاز به واسطه‌ها را بدهد.

اگر به درصد برنامه های در حال اجرا در یک شبکه اوراکل در مقابل درصد در حال اجرا در زنجیره نگاه کنید، این درصدها شروع به یکسانی بیشتر و بیشتر می کنند، به این معنی که شبکه های اوراکل به ارائه ارزش بیشتر و بیشتر ادامه می دهند. این ارزش می‌تواند انتقال نشانه‌ها، انتقال پیام‌ها بین زنجیره‌ها، ارسال داده‌ها، انجام محاسبات، ارائه تصادفی بودن، ارائه اطلاعات هویتی به شیوه‌ای حفظ حریم خصوصی باشد. مجموعه بسیار بزرگ و رو به رشدی از محاسبات وجود دارد که باید از نظر نیاز به اعتماد به حداقل ممکن برسد…

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx