قابلیت واریز بیش 25 میلیون تومان به صرافی ارزینجا افزوده شد

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

به منظور افزایش سقف واریز به حساب کاربری، قابلیت واریز با شناسه پرداخت به پلتفرم معاملاتی ارزینجا افزوده شده است. از این پس می‌توانید برای واریزهای بیش از 25 میلیون تومان از این طریق اقدام کنید. در ادامه به آموزش واریز از طریق شناسه پرداخت می‌پردازیم. به اطلاع کاربران گرامی می‌رسانیم که از این پس […]

صرافی ارزینجا

به منظور افزایش سقف واریز به حساب کاربری، قابلیت واریز با شناسه پرداخت به پلتفرم معاملاتی ارزینجا افزوده شده است. از این پس می‌توانید برای واریزهای بیش از 25 میلیون تومان از این طریق اقدام کنید. در ادامه به آموزش واریز از طریق شناسه پرداخت می‌پردازیم.

به اطلاع کاربران گرامی می‌رسانیم که از این پس قابلیت واریز بیش از 25 میلیون تومان به صرافی ارزینجا افزوده شده است. این امکان با هدف رفع محدودیت‌های موجود در فرآیند واریز و برداشت مبالغ بزرگ، برای راحتی و سهولت بیشتر مشتریان ارائه شده است.

توجه داشته باشید که در صورتی که می‌خواهید بیش از 25 میلیون تومان به حساب خود واریز کنید، باید از طریق حساب یا کارت بانکی خود عملیات واریز را انجام دهید. همچنین، در صورت نیاز می‌توانید با تیم پشتیبانی ارزینجا تماس بگیرید تا راهنمایی لازم در این زمینه را دریافت کنید.

ضمناً، تیم ارزینجا همچنان تلاش خود را برای بهبود و سرعت بخشیدن به فرآیند انجام تراکنش‌های شما ادامه می‌دهد و تمامی نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در این زمینه را بسیار قدردانی می‌کنیم.


آموزش واریز از طریق شناسه پرداخت

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx