سم بنکمن به عنوان یک انسان لایق ترحم و محبت است

ویتالیک بوترین و سم بنکمن فراید
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 544 نفر

یکی از بنیانگذاران اتریوم نظراتی در مورد سقوط FTX و به طور دقیق تر، در مورد واکنش نسبت به مدیر عامل سابق آن سم بنکمن فراید به اشتراک گذاشته است.

به نظر می رسد که جامعه ارزهای دیجیتال در موضع خود در برابر اقدام سم بنکمن فراید، مدیر عامل سابق FTX اتفاق نظر دارند. اکثریت قاطع واکنش ها کاملاً منفی است و بسیاری خواستار زندان و شدیدترین مجازات های نظارتی هستند.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم نیز در این زمینه صحبت کرده است. او معتقد است که به عنوان یک شخصیت عمومی، سم بنکمن سزاوار هر چیزی است که به دست می آورد. او حتی گفت که این امر برای تأیید مجدد ارزش‌های مهم برای جامعه مفید است. از سوی دیگر، به گفته بوترین، او به عنوان یک انسان سزاوار حمایت و محبت است.

شخصیت عمومی سم بنکمن فراید سزاوار چیزی است که به دست می آورد و حتی بسیار خوب است که یک جلسه بررسی عمیق این موضوع برای تأیید مجدد ارزش های مهم جامعه داشته باشد.

سم یک انسان و سزاوار عشق و محبت است و امیدوارم دوستان و خانواده ای داشته باشد که بتوانند آن را به او بدهند. اکثر مفسران با بوترین مخالف بودند و استدلال می کردند که سم بنکمن فراید تا آخرین لحظه، در حال دروغگویی و کلاهبرداری بوده است.

قبل از استعفا از سمت مدیرعاملی، او به کاربران اطمینان داد که بازوی FTX مستقر در ایالات متحده کاملاً نقدینگی لازم را دارد و در آشفتگی گرفتار نشده است. یک روز بعد، همان سازمان اعلام ورشکستگی کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx