استفاده نیروی مرزی استرالیا (ABF) از فناوری بلاکچین برای تسهیل تجارت

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

استفاده نیروی مرزی استرالیا (ABF) از فناوری بلاکچین برای تسهیل تجارت نیروی مرزی استرالیا (ABF) با استفاده از فناوری بلاکچین قصد تسهیل کردن تجارت مرزی خود را دارد. طبق گزارش نیروی مرزی استرالیا در روز چهارشنبه، براساس توافق نامه اقتصاد دیجیتال استرالیا و سنگاپور (DEA)، یک طرح آزمایشی بلاکچین در این هفته در تلاش برای […]

استفاده نیروی مرزی استرالیا (ABF) از فناوری بلاکچین برای تسهیل تجارت

استفاده نیروی مرزی استرالیا (ABF) از فناوری بلاکچین برای تسهیل تجارت

نیروی مرزی استرالیا (ABF) با استفاده از فناوری بلاکچین قصد تسهیل کردن تجارت مرزی خود را دارد.

طبق گزارش نیروی مرزی استرالیا در روز چهارشنبه، براساس توافق نامه اقتصاد دیجیتال استرالیا و سنگاپور (DEA)، یک طرح آزمایشی بلاکچین در این هفته در تلاش برای سهولت در تبادل دیجیتال اسناد و مدارک تجاری برای مشاغل به اجرا در آمد.

هدف این طرح آزمایشی بلاکچین که با همکاری گمرک سنگاپور و سازمان توسعه رسانه ای اینفوکام این کشور (IMDA) انجام می شود، کاهش هزینه های مدیریتی و افزایش بازده تجاری عنوان شده است. به طور خاص، در این طرح پلتفرم های تأیید دیجیتال در ABF و IMDA از لحاظ اشتراک اسناد الکترونیکی به خصوص گواهی های مبدا آزمایش خواهند شد.

مایکل اوترام (Michael Outram)، کمیسر نیروی مرزی استرالیا در این خصوص گفت:

این طرح شامل تجارت بدون کاغذ و تبادل دیجیتالی امن اطلاعات تجاری به عنوان بخشی از معماری آینده و طراحی یک طرح واحد تجاری استرالیا خواهد بود.

انتظار می رود که کسب و کارها و رگولاتورها با مشارکت اتاق بازرگانی و صنایع استرالیا، گروه صنعت استرالیا و همچنین موسسات مالی سنگاپور از جمله بانک ANZ، در مورد روند کاری خود بازخورد بدهند.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx