برگزاری اجلاس “AIBC” مهمترین رویداد فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال در دوبی

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

برگزاری اجلاس “AIBC” مهمترین رویداد فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال در دوبی اجلاس بزرگ “AIBC” برای متحد کردن مبتکران، سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان سراسر جهان می باشد که در دو روز متوالی، با حضور بزرگان عرصه فناوری برگزار می شود و با موضوع ارزهای دیجیتال و بلاکچین پیگیری خواهد شد. زمان و مکان برگزاری […]

برگزاری اجلاس “AIBC” مهمترین رویداد فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال در دوبی

اجلاس بزرگ “AIBC” برای متحد کردن مبتکران، سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان سراسر جهان می باشد که در دو روز متوالی، با حضور بزرگان عرصه فناوری برگزار می شود و با موضوع ارزهای دیجیتال و بلاکچین پیگیری خواهد شد.

زمان و مکان برگزاری این اجلاس از 25 تا 26 ام ماه مه 2021 در دوبی می باشد که در فستیوال بین قاره ای آرنا دوبی برگزار می شود که مکانی لوکس در قلب مرکز مالی و تجاری امارات واقع شده است.

لازم به ذکر است که همیشه “AIBC” به عنوان نقطه ملاقات از سراسر جهان تصور می شود و دوبی این فرصت را به مبتکران و سرمایه گذاران می دهد تا با شرکت در اجلاس های این چنینی غولهای غرب و شرق به همکاری، همفکری و معاملات تشویق شوند.

امان پولیس، بنیانگذار “AIBC” گفت:

” امارات یک منطقه مترقی و پیشرفته است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و مرکزی بودنش، گزینه اول انتخاب تمام مراکز مهم فناوری و صنعت می باشد.” 

همچنین “AIBC” یکی از اولین رویدادهایی است که از زمان همه گیر شدن ویروس کرونا با کنترل دقیق مرزها و واکسیناسیون موثر برای محافظت از جمعیت محلی، عملکرد بسیار خوبی داشته است. 

این اجلاس یک نقطه تقویتی بزرگی است که برای توسعه ارزهای دیجیتال و بلاکچین در امارات متحده عربی برگزار می شود.

دوبی بارها و بارها خود را به عنوان بهترین مکان برای زندگی و تجارت نشان داده است. 

این اجلاس نه تنها باعث رشد فناوری می شود، بلکه نمایندگان را قادر می سازد تا فرهنگ های هم را تجربه کنند.

همانطور که می دانیم امارات متحده عربی برای تجارت آزاد است و مرکز بلاکچین دوبی همچنان نقش محوری در اتصال سیستم زیست محیطی بلاکچین، هم به صورت محلی و هم در سطح جهانی دارد.

 

همراه ما باشید با معتبر ترین اخبار ارزهای دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx