مرینالینی ریا بوتوریا، مدیر تحقیقات دارایی های دیجیتال فیدلیتی

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

معرفی مشاهیر کریپتوکارنسی: مرینالینی ریا بوتوریا، مدیر تحقیقات دارایی های دیجیتال فیدلیتی نقل قول: تماشای ورود گستره سرمایه گذاران نهادی به بازار رمزارزها به عنوان ذخیره ارزش در سال 2020 باورنکردنی بود. بیوگرافی: مرینالینی ریا بوتوریا (Mrinalini “Ria” Bhutoria) پیشینه گسترده ای در امور مالی دیجیتال دارد. او پیش از نقش فعلی خود به عنوان […]

مرینالینی ریا بوتوریا

معرفی مشاهیر کریپتوکارنسی: مرینالینی ریا بوتوریا، مدیر تحقیقات دارایی های دیجیتال فیدلیتی

نقل قول:

تماشای ورود گستره سرمایه گذاران نهادی به بازار رمزارزها به عنوان ذخیره ارزش در سال 2020 باورنکردنی بود.

بیوگرافی:

مرینالینی ریا بوتوریا (Mrinalini “Ria” Bhutoria) پیشینه گسترده ای در امور مالی دیجیتال دارد. او پیش از نقش فعلی خود به عنوان مدیر تحقیقات در دارایی های دیجیتال فیدلیتی (Fidelity)، تحلیلگر ارشد Circle Research بود. پیش از آن، بوتوریا به عنوان تحلیلگر تحقیقات سهام در Credit Suisse فعالیت می کرد. فعالیت های وی در این حوزه به او جایگاه برجسته ای در صنعت بیت کوین بخشیده است. شرکت فیدلیتی یکی از اولین شرکت های مدیریت دارایی بود که بیت کوین را با آغوشی باز پذیرفت.

مرینالینی ریا بوتوریا در سال 2020

بوتوریا همزمان با افزایش قیمت بیت کوین، شاهد افزایش علاقه به این ارز دیجیتال و درک ویژگی های ذاتی آن در یک سال گذشته بود. وی علاوه بر پست های منظم درباره ارزهای دیجیتال در شبکه های اجتماعی، تحقیقات مختلفی را از جمله از دیدگاه فیدلیتی در اختیار رسانه ها قرار داد. وی لین آلدن شوارتزر (Alden Schwartzer)، یک سرمایه گذار استراتژیست آینده دار در حوزه ارزهای دیجیتال را، به عنوان یکی از “گاوهای بیت کوین مورد علاقه خود در سال 2020” معرفی کرد.

مرینالینی ریا بوتوریا در سال 2021

با استفاده گسترده تر از ارزهای دیجیتال و مبارزه فعالان با قانون گذاران، سال 2021 اتفاقات جالبی را برای بوتوریا رقم خواهد زد. در سال جاری، اخبار مثبتی از دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده منتشر شده، اما با این حال همچنان چالش های حقوقی بسیاری در این مسیر وجود دارند. در این سال تقاضا از سوی بازیگران نهادی همچنان ادامه خواهد داشت و در نتیجه تجربه متخصصان فیدلیتی بیش از پیش حائز اهمیت خواهد بود. از همین رو، خود بوتوریا نیز اعتقاد دارد که در سال 2021 رویدادهای مهم بسیاری رخ خواهند داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx